Içime boşal demek doğru mu?

aşık olduğum adama seks yaparken içime boşal diyecegim..acaba nasıl tepki vericek:)))) adamla 2.seks yapışımız olucak,ondan cocugum olsun istiyorum... Daha Fazla

Güncellemeler:
bu arada aşık olunan kişi 35 yasında :))

En İyi Görüş

• iyi geceler ilişki zaten yasiyorsunuz sorun yok herkesin özel hayati kimseyi baglamaz tabikide ister cocuk yaparsiniz istersenizde icine bosalma konusunda zevkin doruklarina cikabilirsiniz sorun yok tabikide buda normal bir sey iki tarafta icinde ilişki içinde bulutlarin uzerine cikma noktasidir karar sizin ister cocuk istersenizde içinizede bosalsa o mutlugu yasayip ilişkiyi canlandirabilirsiniz ve içime bosal dediginizde sex dahada ateslenecektir tepki almazsiniz cocuk istemezsenizde ertesi gün hapi var ilişkiden 72 saat icinde yuttugunuz zaman hamile kalmazsiniz ilaç kesinlikle zarrli degildir sadece adet donemini 3 veya 5 gun once veya sonra yapar baskada bir sey olmaz zarari yokyani ama partner mutlu eder ve mutlu olursunuz

• bende zaten bunu yaşamak ve yaşatmak istiyorum ,illa çocuk olucak diye bişey yok ama kimseye bunu anlatamıyorum...istediğim biribirimize daha fazla güvenmek..

• Öncekileri Göster
    • Hapın kesinlikle zararlı olmadığını söylemişsiniz, bu konuda hiçbir bilginiz olmadığı belli.

Soruyu soran arkadaşa binayen söylüyorum; Ertesi gün hapı öyle fantezi olsun diye yutulacak birşey değildir. Sadece zorunlu olunan zamanlarda kullanılmalıdır. Hormon sistemini ve adet sistemini bile bozabilir, sitenin arama kısmına ertesi gün hapı yaz 1. elden cevap alırsın

• erketi günü haplari yilda sade iki kere kulanilir yoksa

egzama gibi seyler ola bilir vucutan