Hayvanlar çiftleşirken görüntüyü dikkate alır mı?

bugün bir kedi gördüm. hayatımda gördüğüm en çirkin kediydi. acaba o kediyle çiftleşen bir kedi var mıdır diye düşündüm:))) belki de içi güzeldir dedim sonra:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zevk icin biz insanlar ve yunuslar sadece ciftlesiriz diger hayvanlar tamamı ic guduseldir :)

Erkekler Ne Diyor 15

• önemli olan baskınlık rolu bekli gücü fazladır we bütün dişilere sahip oluyordur :D

• Şeytan tüyü falan olabilir.. :)

• Almaz bence.Çünkü hayvanlar içgüdüleriyle hareket ederler.Ama biz insanlarda birine aşık oldukmu estetik olarak güzel olmuş veya olmamış vız gelir.

• iyi düşünmüşsün o kedi belki de...

• mart ayında o kargaşada kaynar arada:) bunların dış görünüşe önem werdiğini düşünsene çinçilar hava kararınca işe çıkıyormuş van kedileri de jigolo takılıyomuşşşşşş yok canım daha neler huhahahua

• :)))

• çinçilaların abisi emrah mışş.kedinin küçükemrahı nasıl olur acaba?o kaşları nasıl ayarlıycak ki kedicik:))

• Ben düşünmüyorum bizim köpek herşeye saldırıyor güzel çirkin yeterki disi olsun. :)

• en tipsiz adamla bi içim su kadınların çiftleşmesine bundan daha önce kafa yormalısın

• kimbilir...

• zaten köpekler desen renk körü kedilerde çiftleşse ne olacak nıkah zorunlugumu var :D

• senin nasıl bi zihniyetin war dostum heheehehehhfadsfsa

• kediyi görmen lazımdı:)))

• bizim burda da tek gözü olmayan neco adında bi kedi war. bırak dişi kedileri erkek kediler bile veriyor nerdeyse :) tipsiz ama delikanlı bi kedi

• hayvanlar karşı cinsin yaydığı kokuya giderek çiftleşirler. güzellik ve yakışıklılığın önemi yok. yeter ki mal sağlam olsun... :)

• çok açıklayıcı oldu efenim:)

• Bu kedilerin olayı bambaşka birşey. Yoğun şiddet ve birazcık tecavüz havası içeriyor bence. Ben de bir kedi gördüm ve üstteki kedi diğerinin ensesini ısrmış, karşılıklı bağrışıyorlardı. Bir yandan da işlerine bakyorlardı. Gözlemci bir şekilde baktım da "bu nasıl bir fantazidir yaa" dedim.

• eh yani.gözlemci olduğunu belirtmene gerek yoktu:)))

• Gözlemci kişiğilimi belirtmem gerekir =)=)

• zannetmiyorum... onlar insanlar kadar çıkarçı kendini beğenmiş olamazlar çünkü...

• :) :) hayvanlar doğrudan doğruya cinsel dürtü ile hareket edeceğinden "Nefes alsın yeter" mantığında bence çoğu :)

• erkekler için diolardı onu:)))

• :)

• hiç dikkate almıyorlar

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...