Soğuk havada mini etek ya da dekolte giyen bayanlar üşümüyor musunuz ?

soğuk havalarda mini etek ve dekolte giydiğinizde hiç üşümüyor musunuz bunu formülü nedir :) ya da ne içiyorsunuzda böyle oluyor sanki yazın kumsalda yürüyormuş gibi sizden hiç tepki yok açıkcası benim afedersin kaba etim donuyor :) aslında bu durumdan şikayetci değilim göz hakkımızı alıyoruzda size de yazık değil mi :)

Güncellemeler:
az önce önümde geçti çorapta giymemiş sanki yazın sıcağında gibi yürüyor üzerinde kaban var sarılmış belli üşüyor ya alt kısmı oraya soğuk hava gelmiyor mu :) yoksa erkekler bakınca mı ısınıyor...
istanbulda hava soğuk kotun içine eşofman giydim yine üşüyorum ya kız giymiş mini eteği hemde çorapsız nasıl üşümez hayret...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şu sorulardan sıkıldım ya onların doğal ısıtması var üşümezler :D

• onu biliyoruz da bu kadar mı yüksek ateşi :)

• Öncekileri Göster
    • bazıları çorap bile giymiyor aslında bu kadar ısı kaynağı boşa gidiyor bina ısıtır :)

• bizde de kalorifer borusu var ama yine üşüyoruz :)

Kızlar Ne Diyor 9

• üşüdüğümü hatırlamıyorum

• erkeklerin bakışları ısıtıyor heralde :)

• Belki discoya gidecektir oraya dogru yürüyodur, yani sabreder belkide icmistir

• votka mı içiyor diyorsun etek ya da dekolte giydiğinde :)

• araba ile gitmediğim yerlere mini etek dekolte ile gitmemeye çalışırım.

• Erkeklerin anlamadığı şey, çorap pantolondan daha sıcak tutuyor. Soğuk günlerde pantalonun içine de çorap giyerim ben.

• araba oluyor

• araba oluyor orasını anladıkda evden çıkarken arabaya kadar yürürken o güzel bacaklar üşümüyor mu ?

• Öncekileri Göster
    • yok bee aniden görünce şok şok oluyorsun hem görmüyormusun tv'de programda bile frikik yakalama peşinde paparaziler :)

• onun ısı o

• çok mantıklı bi soru bence.d.d.d bende hep merak ederdim hatta bu durumda bi kaç arkadaşa sormuştum üşüyoruz ama katlanıyoruz cevabını almıştım doğrudur katlananlar vardır.

• yolda yürürken mini etekli bir bayana bacakların üşüyormu diye sorsam heralde tokat yerim ya da kafama çanta :) bende burada sordum ...

• Öncekileri Göster
    • evet doğru diyorsun ama sen yine de fırlat belki hedefi tutturursun :)

• peki.:)

• üşümüyorum ama genelde araba falan oluyo zaten

• evde bile giydiğine göre sana inanıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim:)

• rica ederim ama yinede üşütme sen yazık o bacaklara :)

• Üşümüyoruz

• fotoğrafta bunu görünce anladım zaten :)

• evin içinde donarız ama söz konusu dışlarıya çıkmak oldumu ateş bastırıyor napalım ateşliyiz :)

• 112 arasana :) sende...

• Öncekileri Göster
    • 110 degılmıydı ıtfaiye :D

• neden gizli kullanıcı olursunuz merak ettim bu ateşli bayanı :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bayanlar üşümez onların vücut ısıları erkeklere göre farklı o nedenle.. bende sevgilime aynısını sordum ama :D üşümüyorum dedi :D

• bazende hava çok soğuk dondum diye dışardan gelen arabaya ya da iş yerine girdiğinde söylüyor ama mini etek giyince neden üşümüyorlar :)

• ya o an kanları kaynıyor çnkü herkesn gözü onda

• evet yha ben dönüp dönüp bakıyordum bir keresinde karşımdan gelen adamla çarpıştım kız güldü :)

• Üşümüyor demekki. Benim bacaklar pantolonun içinde donuyor; maşallah hanımefendiler çorapsız etekle takılıyor.

• tam karşımda klima satan kız var 4 veya 5 gün önce dışarıya bu gibiydi yan taraftaki bakkala zor gttim dondum bir gün sonra altan pijama giydim karşımdaki kız öyle kısa etek giyorki baktım şaşırdım 1 karış biz alta pijama giyoruz üşüyoruz bunlar nasıl giyiniyor şaşırdım çok ince giyiniyor kız ama taş hatun yani harbiden yaz kış dinlemiyor giyiyor

• demek taş gibi hatunlar üşümüyor burdan çıkan sonuç bu :)

• ben mont giyorum altında pijama var bak kız tam karşımda bir karış etek dar etek

• demek bir karış etekle üşümüyorlar 2 karış olsa üşür belki :)

• usuyobe hepsi yoksa 2 adım oteye giderken niye yanasıyo :D

Yükleniyor...