Onu özlediğimi, onu istediğimi nasıl belli ederim?

Sevgilimle uzun süren aradan sonra buluşacağımız vakit geldi. Birbirimizi o kadar özledik ki...Hele de ben ona öyle şeyler yaşatmalıyım ki bu kız benim için ölüyor demeli, onu istediğimi belli etmeliyim. Yatakta onu istediğimi nasıl belli ederim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Süslen, güzelce vücut bakımını yap öyle git. Gerisi kendiliğinden olur. Onu istediğini belli etmek için amuda falan kalkmana gerek yok. Kendi görünüşüne özen göstermen yeterli.

Erkekler Ne Diyor 8

• bütün dişiliğini erkeğinin önüne ser

• istediğini belli etmek gibi zor şeylerle neden uğraşıyorsun?direk söyle,sevişmek istiyorum de ne olacak.unutma erkekler cesur kadınlara bayılır...

• Narin imalı bakışlar, Güzel vucuduna uygun bir iç çamaşırı iyi bir başlangıç olur sonrasında oral sex ve üstte birkaç dakika geçirmen kesinlikle seni tarihe altın harflerle yazdırır. Bol şans

• yatakta yatarak istediğini belli edersin. illa ki yatmayla alakası yok bu kız benim için ölüyor demesinin ben sevgilimle yatmadım ama benim için öldüğünü biliyorum biraz mantıklı olun sonra yok benden ayrılcak yok neden yattım

• onu yatakta istiyorsunda o seni istiyor mu istiyorsa zaten o kendi anlar senin bakışından durusundan seven anLar

• kendini ona feda ederek :)

• çok fazla istekli olduğunu belli etme..önce biraz özlem giderin konuşun..konuşurken ztn biraz yakınlaşma olur..yakınlaştığınız sırada sevgilinin kulağına yavaşça onu istediğini söyle..sonrası size kalmış..:) ama tawsiyem sewgilinin yanına giderken topuklu bir ayakkabı giy :)

• akisina birak :) zaten uzun suredir uzaksaniz baslangicta fazla tutku olacagindan ozel bir sey planlama o an bile yeter

Kızlar Ne Diyor 4

• sözlerle

• güzel kokmak icin sprey yada vücut kremi kullan...süslen..dikkatini çekebileceğin bi kıyafet giy...iç çamaşırını özenle seç we ona özel olduğunu ona hissettr..sonra o an geldiğinde bi öpücükle herşeyy gideceği yere gider zatenn:)

• bence güzel bi kaç iç çamaşırı alabilrsin bu onu heycanlandırır ayrı onun için hazırlandığını görmesi kendini özel hissettirir ona:))

• güzelce hazırlan.. giysinle,hareketlerinle,konusmanla normalınden fazla dikkat çekebilirsin.. ilişki için uygun bir yerdeyseniz.. bi öpüşmeyle hersey baslar bence.. isteklı oldugunu görünce ipler inceldiği yerden kopar zaten..

• hayır... hiçç girmedim. girmekte istemiyorum...

• kıss sen onceeden cok ılıskıye gırmıs gıbı konusuyon hayırıdr :DDD

Yükleniyor...