Kadınların kalçalarındaki külot izlerini tahrik edici buluyor musunuz?

kadınların kalçalarındaki külot izlerini görünce testislerim dolup ağrıyor, sapık mıyım acaba? gerçi seks düşkünlüğüm var ama kızlarda da aynı durumlar oluyor mu?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• bazen bende evden çıkarken farkediyorum aynaya bakınca aa belli oluomuş falan vs.. kumaş pantolonda özellkle direk belli oluyo ama üşeniyorum çıkarmya gidiorum nereye gitceksem :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• külot izleri derken pantolonun içinden belli olduğunda mı yoksa çıplak kalçada ki izler mi?

0|1
    0|1
  • senin yasindaki erkeklerde hep sapitiyor ne hekmetse

ama kizlardada olurda sade kendine ait olan erkeye karsi olurbuhisler onun bunun kocalarina deyil

0|0
    0|0
    • yaşla ne alakası var işle alakalı seks her yaşta olur hemde tecrübe olgunluk

• ben çıplak kalçada diye yorumladım ama bence demk istediğin giysiden belli olan izler.Olabilir normal.Gömlek arasınan görünen sütyende aynı ekiyi yapabilir.

0|0
    0|0
  • off hemde nasıl ):

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• beni enfazla açık renk pantolonun içine baskın renk (kırmızı, siyah) külot giyenler tahrik ediyor. Yani imkanım olsa alacam bir kova suyu, gökecem üstlerine. ozaman tam olacak :)

0|0
    0|0
  • gzl bır vucutta tanga ızı evt bastan cıkartıp davetkar bır hava verıo... ama normal bayan kılotlarına karsıyım mumkunse hıc gıymesınler... cok sradan...

0|0
    0|0
  • Tahrik etmiyor da, kişi hakkında küfürler etmeme neden oluyor. Beyaz renkte, ketenden, daracık bir pantolon. Aaa.! O da ne ? Pembe külot. Sırıtıyor arkadan bana.

0|0
    0|0
  • vay arkadaş neleri var...

0|0
    0|0
  • tbkide çok seksi

0|0
    0|0
  • Sanirim cok abaza yada azgin olmak lazim:)

0|0
    0|0
  • aşırı tahrik edici bide yeşil eşofrotman varsa

0|0
    0|0
  • hayal gücün çok yüksek , normal

0|0
    0|0
  • hoş ve sexy bir kadında bu izler çok tahrik edici ama her kadında değil elbette...

0|0
    0|0
Yükleniyor...