Kadınların kalçalarındaki külot izlerini tahrik edici buluyor musunuz?

kadınların kalçalarındaki külot izlerini görünce testislerim dolup ağrıyor, sapık mıyım acaba? gerçi seks düşkünlüğüm var ama kızlarda da aynı durumlar oluyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bazen bende evden çıkarken farkediyorum aynaya bakınca aa belli oluomuş falan vs.. kumaş pantolonda özellkle direk belli oluyo ama üşeniyorum çıkarmya gidiorum nereye gitceksem :D

Kızlar Ne Diyor 4

• külot izleri derken pantolonun içinden belli olduğunda mı yoksa çıplak kalçada ki izler mi?

• pantolondan belli olanı diyer bence :)

• Öncekileri Göster
    • Kadın tabikigüzel ve seksi olacak

• al bı fetıs daha :D Cok guldm buna +1

• senin yasindaki erkeklerde hep sapitiyor ne hekmetseama kizlardada olurda sade kendine ait olan erkeye karsi olurbuhisler onun bunun kocalarina deyil

• yaşla ne alakası var işle alakalı seks her yaşta olur hemde tecrübe olgunluk

• ben çıplak kalçada diye yorumladım ama bence demk istediğin giysiden belli olan izler.Olabilir normal.Gömlek arasınan görünen sütyende aynı ekiyi yapabilir.

• evet oda yapıyor

• adam haklı...çok tahrik edici...

• off hemde nasıl ):

Erkekler Ne Diyor 9

• tbkide çok seksi

• beni enfazla açık renk pantolonun içine baskın renk (kırmızı, siyah) külot giyenler tahrik ediyor. Yani imkanım olsa alacam bir kova suyu, gökecem üstlerine. ozaman tam olacak :)

• Sanirim cok abaza yada azgin olmak lazim:)

• gzl bır vucutta tanga ızı evt bastan cıkartıp davetkar bır hava verıo... ama normal bayan kılotlarına karsıyım mumkunse hıc gıymesınler... cok sradan...

• vay arkadaş neleri var...

• aşırı tahrik edici bide yeşil eşofrotman varsa

• Tahrik etmiyor da, kişi hakkında küfürler etmeme neden oluyor. Beyaz renkte, ketenden, daracık bir pantolon. Aaa.! O da ne ? Pembe külot. Sırıtıyor arkadan bana.

• hayal gücün çok yüksek , normal

• hoş ve sexy bir kadında bu izler çok tahrik edici ama her kadında değil elbette...

Yükleniyor...