• Sor
  • Bence

Aranızda grup yapan bayan veya baylar var mı?

varsa nasıldı? en fazla kaç kişilik gruplar halinde oldu:)))

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• bende sevgilimle hep bas-basa oldum grupda ne be onu kimlese paylasmama aaaaa

• senden beklediğim cevap buydu zaten:))

• Öncekileri Göster
    • Grupta sevgilini değil kendini de paylaşmış olursun. :D

• bilom isde kotu dedim ondan

Kızlar Ne Diyor 8

• gizliye neden izin yok ama sen gizlisin ?

• haklısın onu unutmuşum:)nasıl yapıcam onu ya?

• Öncekileri Göster
    • yaa ben soruyu yazarken o bölümüne dikkat etmemişim gerçekten yani neden istemiyim gizli cevapları,bu soru amacına daa çok ulaşırdı o zaman ama dediğim gibi gözümden kaçmış..bu arada beni m profilim gizli değil..GİZLİ BAYAN :)))

• Gizli olsa millet neler yazacak yahu. :D

• kendiyle çelişen bir kullanıcı daha evet yaptık 30ar kişilik gruplar halindeydi ışıklar açıktı gizli olan kimse yoktu.

• :)))))

• nerde oldu olay

• benimki bir gün pencereden komşuyla sohbet ediyodum perdeler örtülüeşim arkadan gelip eteğimi kaldırdı ve beni yaptısayılırsa bu

• sayılmazzzzz:))

• YAPARKEN KOMŞUYLA KONUŞMAYA DEVAM ETTİN Mİ

• ewet.
      biraz zor oldu ama kendime mani oldum

• cinsellikte başka birşey düşünülmezmi ... tek kelimyle iğrençsinizz

• Adam yaratıcı ne yapsın ? :D

• Gizli cevap olaydı iyiydi.

• :D Sen özelden yaz bana. :D

• Kendi çapınızda takılın.

• ha gizli kulanicilara izin vermedinki gurup yapmis kiz kadin varsa teklif sunasin böyle heycanlar ariyorsa bura yeri deyilkolay gecye yada sekpartner diye sitelere gir gurupta bulursun orda

• ya yapmayın arkadaşlar lütfen öyle bir niyet yok..aşağıdaki yorumlarda dediğim gibi gizli seçeneğini atlamışım gerçekten:(

• Öncekileri Göster
    • bozo sabrımı taşırma istersen ok kardeşim..

• :D

• Hiç haz etmem.

• tercih..

• :)) alışmadın ondandır

• :D

• Sen çok film izlemişsin.

• ne alaka arkadaşım yaa:) sadece bir soru..amerikada yapılan araştırmalara göre grup seks oranı hızlı bir şekilde yükseliyormuş..bende dedim yurdum insanının durumu nedir acaba:))

• Öncekileri Göster
    • O zaman sen en az bir tane izlemişsin. :D Öyle mi ?

• Kes sesini sen

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni aramıza almayız :))

• kalsın zaten:))

• Soru çok saçma gereksiz bir konu grup sex kadar aptalca bir şey olamaz bence.mide bulandırıcı.

• Link vereyim mi bi kaç sitenin ? Yaşına hitaben çok fazla konuşmayacağım sen bu yaşta tekini bulda grubu falan bırak prno sektöru halleder :) Sapıklığa gerek yok senin olanı bi başkasıyla paylaşmak sappkınlık bence ... Sex i sadece ufak kaygan zeminde git gel yapmak olarak algılayan zıhnıyetler var oldgu surece daha neler çıkacaktır kımbılır :) Son olarak cok merak edıyorsan ya acıcaksın Şahin K yı denizden cıkan adam ;) yada verıcen bıkac bin TL eskort tutucan .. Mılletın grup hıkayesıni okuyup bosalmıyacaksan tabı ?

• çok ön yargılısın kardeşim..

• çok güzel oluyo, ukraynada iki kızla yapmıştım, yok böyle bi zevk ama keşke bir erkek arkadaşım daha olsaydı yanımda daha eğlenceli olurdu

• var, 2 kız 2 erkek, 2 erkek 1 kız, 2 kız 1 erkek. bunları denedim..

• vay beee çok hızlısın kardeşş:)

• uzman olmuşsun.

• remine bakanda ask adami sanar seni macera adamiymissin pehh

• ben 3 kez yaptım evli bir çiftin evine misafir oldum ve onların arasına katıldım adamın eşini birlikte paylaştık

• yapabilirdim. hatta hala yapabilirim. ama hiç çekici gelmiyor. dahası rahatsız edici buluyorum.

• soru soruluktan çıkmış gizli cevap verilmesi engellenince :) veryansınlar sitenin diğer sorularından bile duyuluyor :):):):)

• cevabımı gizli verdiğim için zor okursun yani...

• dostum ben yaptım ben ve iki bayan arkadaşımla birlikte sonra ben kankam hüsnü ve uğur alarak bi bayan arkadaşa gittik üç erkek bir kadın ile 5 ateşli saat iniltileri duymalıydın:)bir başka gün de evli bir çift e 2 erkek oldum adamın eşini tost yaptık böyleydi ama asla sevdiğim insanı o ortama sokmam bu sadece eğlence amaçlıydı

• Yapmadım yapmamda teke tek en güzeli :)

• :)

• okey mı oynuyorlar?

• hıı okey :)))))

• 4.cü arıyoruz okeye.

• Wuhu :D

Yükleniyor...