Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Aranızda grup yapan bayan veya baylar var mı?

varsa nasıldı? en fazla kaç kişilik gruplar halinde oldu:)))

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• bende sevgilimle hep bas-basa oldum grupda ne be onu kimlese paylasmama aaaaa

1|2
    0|2
    • senden beklediğim cevap buydu zaten:))

• Grupta sevgilini değil kendini de paylaşmış olursun. :D

• bilom isde kotu dedim ondan

Kızlar Ne Diyor 9

• gizliye neden izin yok ama sen gizlisin ?

0|0
    0|0
    • haklısın onu unutmuşum:)nasıl yapıcam onu ya?

• yaa ben soruyu yazarken o bölümüne dikkat etmemişim gerçekten yani neden istemiyim gizli cevapları,bu soru amacına daa çok ulaşırdı o zaman ama dediğim gibi gözümden kaçmış..bu arada beni m profilim gizli değil..GİZLİ BAYAN :)))

• Gizli olsa millet neler yazacak yahu. :D

• kendiyle çelişen bir kullanıcı daha evet yaptık 30ar kişilik gruplar halindeydi ışıklar açıktı gizli olan kimse yoktu.

0|3
    0|0
  • cinsellikte başka birşey düşünülmezmi ... tek kelimyle iğrençsinizz

0|1
    0|1
  • benimki

bir gün pencereden komşuyla sohbet ediyodum perdeler örtülü

eşim arkadan gelip eteğimi kaldırdı ve beni yaptı

sayılırsa bu

0|3
    0|1
  • Hiç haz etmem.

0|0
    0|1
  • ha gizli kulanicilara izin vermedinki gurup yapmis kiz kadin varsa teklif sunasin böyle heycanlar ariyorsa bura yeri deyil

kolay gecye yada sekpartner diye sitelere gir gurupta bulursun orda

1|1
    0|0
    • ya yapmayın arkadaşlar lütfen öyle bir niyet yok..aşağıdaki yorumlarda dediğim gibi gizli seçeneğini atlamışım gerçekten:(

• bozo sabrımı taşırma istersen ok kardeşim..

• Gizli cevap olaydı iyiydi.

0|2
    0|1
  • Sen çok film izlemişsin.

0|1
    0|0
    • ne alaka arkadaşım yaa:) sadece bir soru..amerikada yapılan araştırmalara göre grup seks oranı hızlı bir şekilde yükseliyormuş..bende dedim yurdum insanının durumu nedir acaba:))

• O zaman sen en az bir tane izlemişsin. :D Öyle mi ?

• Kes sesini sen

Erkekler Ne Diyor 12

• Soru çok saçma gereksiz bir konu grup sex kadar aptalca bir şey olamaz bence.mide bulandırıcı.

1|0
    0|1
  • Seni aramıza almayız :))

0|0
    0|0
  • Link vereyim mi bi kaç sitenin ? Yaşına hitaben çok fazla konuşmayacağım sen bu yaşta tekini bulda grubu falan bırak prno sektöru halleder :) Sapıklığa gerek yok senin olanı bi başkasıyla paylaşmak sappkınlık bence ... Sex i sadece ufak kaygan zeminde git gel yapmak olarak algılayan zıhnıyetler var oldgu surece daha neler çıkacaktır kımbılır :)

Son olarak cok merak edıyorsan ya acıcaksın Şahin K yı denizden cıkan adam ;) yada verıcen bıkac bin TL eskort tutucan .. Mılletın grup hıkayesıni okuyup bosalmıyacaksan tabı ?

2|0
    0|0
    • çok ön yargılısın kardeşim..

• var, 2 kız 2 erkek, 2 erkek 1 kız, 2 kız 1 erkek. bunları denedim..

0|1
    1|2
  • çok güzel oluyo, ukraynada iki kızla yapmıştım, yok böyle bi zevk ama keşke bir erkek arkadaşım daha olsaydı yanımda daha eğlenceli olurdu

0|0
    1|0
  • yapabilirdim. hatta hala yapabilirim. ama hiç çekici gelmiyor. dahası rahatsız edici buluyorum.

0|0
    0|0
  • soru soruluktan çıkmış gizli cevap verilmesi engellenince :) veryansınlar sitenin diğer sorularından bile duyuluyor :):):):)

0|0
    0|0
  • okey mı oynuyorlar?

2|0
    0|0
  • Yapmadım yapmamda teke tek en güzeli :)

1|0
    0|0
  • cevabımı gizli verdiğim için zor okursun yani...

0|0
    0|0
  • ben 3 kez yaptım evli bir çiftin evine misafir oldum ve onların arasına katıldım adamın eşini birlikte paylaştık

0|1
    2|2
  • dostum ben yaptım ben ve iki bayan arkadaşımla birlikte sonra ben kankam hüsnü ve uğur alarak bi bayan arkadaşa gittik üç erkek bir kadın ile 5 ateşli saat iniltileri duymalıydın:)

bir başka gün de evli bir çift e 2 erkek oldum adamın eşini tost yaptık böyleydi ama asla sevdiğim insanı o ortama sokmam bu sadece eğlence amaçlıydı

0|1
    1|2
Yükleniyor...