Yatakta ne kadar iyisin? Kendinizi test edin.

dumencihaydar
Soruları yanıtlayın ve cevabınızın yanındaki sayıyı not edin, toplayın ve yataktaki performansınızla ilgili yorumu güncelleme yapacağım birazdan.

1. Partneriniz seks yapmak istemediğinde ne yaparsınız?

a) İyi seks yaptığımı düşünüp sorumluluk almam ve bildiğim gibi davranırım. (3)

b) Seks yapmak isteyinceye kadar masturbasyon yaparım. (2)

c) Onu etkilemek için seksi masajlar yaparım, seksi şeylerden bahsederim. (4)

d) Hiç birşey yapmam. (1)

2. Bugüne kadar yaptığınız en vahşi şey..

a) Anal oyunları içeren istekler (1)

b) Açıkhavada seks (3)

c) Bir haftada 6 kereden fazla seks yapmak (4)

d) Kavga eder gibi seks yapmak (2)

3. Fantastik seks düşünceniz;

a) Uzun bir masaj, seks (2)

b) Yeni bişey deneyerek, bağlayarak seks, daha özel ve daha iyi seks (3)

c) Yukarıdakilerin hepsi, ruh halini değiştiren herşey (4)

d) Sırt üstü uzanıp rahatlamışken, sevgilinizin yavaşça sizi daha da rahatlatacak şeyler yapması (1)

4. Yeni bir ilişkide, seks yaşamınız genellikle;

a) Şehvetsiz başlar ve giderek daha iyileşir. İlk önce birbirimizi daha iyi tanımak ve servest bırakmak gerekir. (3)

b) Oluruna bırakırım ve zamanla rutinleşir. Sıklıkla sıkıcıdır. (2)

c) Değişim, mücadele, hayatta başka şeyler de var. Çoğu zaman seks için meşgulsünüz. (1)

d) Ateşli, hızlı başlarsınız ve partnerinizin de her zaman aynı şeyleri yapmasını beklersiniz. (4)

5. Partneriniz sizi striptiz kulübüne götürmek istiyor. Ne yaparsınız?

a) Bu tip şeylerin size uygun olmadığını söyler teşekkür edersiniz. (4)

b) Onu daha yakından tanımak için gidip izlersiniz. (2)

c) Hemen gidip izlemek istersiniz. Sizde cinsel yaşamınızın daha gelişmesi için fantastik şeylere açıksınızdır. (2)

d) Korkunç. Heteroseksüelsiniz ve herkes orada olacak. (1)

6. 30 yaşındasınız ve 19 yaşındaki biri sizinle birlikte olmak istiyor. Ne yaparsınız?

a) Her nerede olursanız olun, büyüleyici seksin keyfini çıkarırsınız. (2)

b) Tabi ki hayır. Ortak noktamız yok ki. (4)

c) Gururunuz okşandı. Biraz flört etmekte sakınca görmezsiniz ancak fantastik şeylere karşı olduğunuzu söylersiniz. (3)

d) Büyüleyici tek gecelik birliktelik yaşarsınız. (1)

7. Seksi siz mi başlatırsınız?

a) Bazen ben bazen o başlatır. (4)

b) Asla. Buna gerek yok. Eğer seks istiyorsa söylemeli. (1)

c) Nadiren. Çoğunlukla o ben söylemeden harekete geçer. (3)

d) Şimdi ve daha sonra her zaman ilk ben başlatırım. (2)

8) Geçmişteki partnerleriniz seks yeteneğinizi nasıl buluyordu?

a) Zayıf, çünkü siz doğru insanı bulamamıştınız. (2)

b) Bu konuda farklı görüşler aldınız. Bazıları fantastik bulurken, bazıları ilişkiniz kötü bittiği için kötü olduğunu söylüyordu. (3)

c) Mükemmel. Bu konuyu açıkça konuştuğunuz tüm partnerleriniz yatakta harika olduğunuzu söyledi. (4)

d) Hiç önemli değil. Geçmiş geçmiştir. (1)
Güncellemeler
+1 yıl
8 - 0 puan arası

Biraz kolaycı birisiniz ve sırt üstü yatıp seks yapmayı tercih ediyorsunuz. Partnerinizle seks yaşamınızı daha hareketlendirmeniz doğru olacaktır. Biraz tutkuyu artırmalısınız. Seks, keyif almayı ve eğlenmeyi de içerir, bunu sakin ve yavaşça da yapabilirsiniz. Emin olunç çok fazla efor sarfetmeniz gerekmeyecek. Yavaş, eli kolu bağlı seks seçenekleri partnerinizin size daha çok memnun etmesini sağlar.
Güncellemeler
+1 yıl
16 - 8 puan arası

Seks yaşamınzı her zaman aynı.. Seks isteği veya seks yapılacağı önceden bilinebilir. Sadece silkinip daha farklı şeyler deneyip daha fazla zevk alabilirsiniz. Şimdilerde seks yapmazsanız, partnerinizle birlikte olmazsanız kendinizi daha sık mastürbasyon yaparken bulabilirsiniz. Doğru kişiyi beklerken çok geç kalmış olabilirsiniz. O halde biraz daha çaba gösterin.
Güncellemeler
+1 yıl
24 - 16 puan arası

Kendinize ve partnerinize sürprizlerle dolu bir seks yaşamı sunabilirsiniz. Daha aktif olun. Aynı zamanlarda aynı tür seks yapmayın. Hassas bölgelerinizi öğrenin, masaj yapın, keşfedin. Vücudunuzun ne zaman daha rahat hissettiğini ancak birbirinize önem vererek görebilirsiniz. Seks için daha çok zaman ayırırsanız daha çok seks yapmak istediğinizi göreceksiniz. Seks yaşamınız iyi ancak mükemmel olmaması için neden yok.
Yatakta ne kadar iyisin? Kendinizi test edin.