• Sor
  • Bence

Siyah südyen giyip üstüne sadece incecik beyaz t-shirt giymekteki amaç nedir?

Amaç sadece erkekleri tahrik etmek dikkat çekmek mi nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• moda anlayışı diye bişey var seksi duruyor ve bence hoş oluyor ufku geniş olmayanlar bunu basitlik ya da dikkat çekme olarak görebilir ama bence bir moda anlayışıdır. isyankar bir tarzdır ve yurtdışında çokça vardır

Kızlar Ne Diyor 12

• Basitlik.

• Beyazın içinde beyaz inan ki siyahtan daha çok sırıtıyor. Ten renginden ise nefret ederim. O yüzden beyaz tshirt, gömlek vs. ayrı bir dikkat gerektiriyor kumaş yönünden.

• gel bak ben siyah südyen giydim.gel bak bak sen bana bakki sonra y bu gerçekler çok sapık yiaaaağ diye ortalıkta geziyim.hani ben salak değilim bilerek siyah südyen üstüne byaz giymedim.

• Bir de yazdığını okuyabilsen de göndermeden önce bir kontrol etsen.

• ben biliyorum ne yazdığımı sen anlamamıssın.bilerek giyildiğini ve saçmalık olduğunu söylüyorum.

• gerçekler değil erkekler olacak orda yanlış yazmısım işte o kadarda olur yani

• Teshircilik.

• kesinlikle, takdir ve tebrik ediyorum onları

• benim dusncem parası yok baska alamıyo herhalde :)

• yegane tespitim cicişlik.

• siz erkekler genelde bembeyaz çorabı neden giyiyorsanız biz de onun için öyle giyiniyoruz. yani yakıştırdığımız için.

• Ben yapmıyorum onu ama beyaz thirtin altına siyah çamaşır üst yanı bazen güzel geliyor gözüme.

• Belki beşiktaşlıdır hemen kötü düşünmeyin.

• tahrik başka bir sebeb yoktur kesin her erkegin aklı başından alır

• Ben belli olmasin diye ten rengi giyiyorum

• Ten rengi yazacakdim

• kimisi dikkat çekmek ister,özellikle yapar bunu.kimisi de dikkat etmez kasıtlı yapmaz yani genelde aşırı saf kızlar yapar bunu.

• Saf kızlar yapar? yanlış bilyosun

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...