• Sor
  • Bence

Bir kız bunu neden söyler?

sevgilimle bu güne kadar hep sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. bazen soyunuk bir şekilde de bunu yaptık ama göğüslerini açmıyor bana. o da evleninceye kalsın diyor ne demek istemiş olabilir. içine girmeme de izin vermiyor. ama sevişirken çok rahat

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• içine girmeni kızlığı gitmesin diye istemiyordur ya da bakire değildir anlama diye istemiyordur. göğüsleri de kötüdür muhtemelen ondan görmenden çekiniyordur

• bakire olup olmadığını nasıl anlarım ki. anlayamam heralde

• Öncekileri Göster
    • daha önce de yapmıştır da ilişki yaşadıysa o kötü. aslında kandırılmak kötü. doğruyu söylese sorun olmazdı heralde... keşke hep doğruyu söylese kızlar

• ben söyledim. başta çok kızdı hatta görüşmek istemedi. sizin de kaldırmanız zor oluyor kabul et :) ama ben ilişki yaşamamıştım. klasik el tutmalar öpücükler

Kızlar Ne Diyor 5

• demekki evlendikten sonra herşeyini sana teslim edicek evlenmeyi bekliyorduröyle evlenmeden herşey olmazmış demek

• utanıyordur. ikisi farklı şeyler

• alt tarafımız çıplak bir şekilde sevişiyor ama

• Belki göğüslerinden memnun değildir, beeğenmiyordur yani..

• gögüslerı cırkın bence kıllı sarkık vıcık cıvık olabıllır hıc yokladınmı :) yoksa altını acan ohoooo guzel goguslerı olsaydı coktan acardı

• çirkin bulduğunu sanmam cıvık değil kıllı değil ya da ne bilim. boyu felan da gayet normal yaa havuzda yüzdüğümüzde söylemiştim güzelmiş diye yani beğenmeyeceğimi düşünmüyor ondan eminim

• uçlarıyla ılgılı bı problem vardır belkıde ne bılıyım alt kısmı gostermemesı daha mantıklı aslında ama.d.d

Erkekler Ne Diyor 2

• Kizlarin genelde gogusleriyle sorunlari vardir kucuk buyuk ayrik bitisik sarkik ucu genis vs bunlari takarlar cunku gogus tercihi erkekten erkege fark gosterir onlarda bunu bildikleri icin ya begenmezse korkusu vardir. Buyutulecek birsey yok ;)

• oooo koklat ama göstermee taktiği pufff

Yükleniyor...