• Sor
  • Bence

Erkekler sevişmede en çok neden zevk alır?

mesela penisinin yalanmasımı veya vücudunun öpülmesi veya okşanması falan filan . bekliyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Penisinin yalanmasina kim hayir derama bence sen bunu sorarak ogrenirsen hic bir cazibesi kalmaz monoton bir sex hayati yasarsin en guzeli bunu deneyerek vucudunun her noktasina dokunarak operek ve severek kendin bulmalisin boylesi daha zevklidir inan bana

Erkekler Ne Diyor 29

• En çok karşı tarafın aldığı zevki göstermesinden zevk alınır.

• Penisinin yalanmasından ben cok hoşlanırım ve boynumun emilmesi cıldırtıyor beni

• Bana sert davranılmasından, vucudumun tırnaklanıp ısırılmasından hoşlanırım.

• bizim sizin kadar çok fazla malzememiz yok... erkeklerde dudak, boyun ve penisi kullanabilirsin daha çok...aktif olmak istiyorsan işveli cilveli ol, sırnaşık ol, mesela kucağa otur sürtün, penisi avuçla, frikik ver, kışkırtıcı sözler söyle, ilişki esnasında inlemeyi, tahrik edici sesleri çıkarmayı ihmal etme tamamdır erkek uçar o zaman

• dudaklarından başla boynundan aşağı doğru öpe yalaya git sonunda penise in bak noluyor :D

• oral seks den zevk alırlar.

• Kasıklarımın öpülüp yalanması da var ama en çok da taşşaklarımın emilmesi yazacağım ayıp olacak :)

• Bir yandan öpüşüp bir yandan eliyle penisimi okşaması

• Partnerine verdigi-verebildigi zevkten...gerisi detay ve teferruat.

• Tırnaklarını sırtıma geçirecek, dudakları, göğüs uclarını, hatta penisi bile hafifçe ısıracak ayrıca neremde istiyorsa dilini kullanabilir oral ayrı bir konu zaten ;)Ama bunların hepsini yapacak bir hatun daha çıkmadı zaten Türk kızları bu konuda zayıf ;) napalım idare edicez artık..;)

• arzular şelale. var mıbize bir hale :D yalamak iyidir zevk verir.

• penisimin yalanması testislerimin vakumlanması göğüs ucumun ısırılması bel boşluğumu tırnağıyla oynaması

• saydıklarının hepsiiii

• penisimin ve kasıklarımın yalanmasından

• makatınla testislerim arasında ısla ıslak dilini gezdirmesi vee uçus

• dydakları sık sıkı öpecek , eller ipek gibi usulca tende dolasacak, sonra üstte cıkıp gögüsleri verecek okşamak için

• KASIKLARIMA MASAJ YAPILMASI :d

• yapmadıktan sonra =)

• kadın üste olup kontrolu alacak ve sesli inliyecek

• 69 yapmaktan cook zewk aliyorum...

• Gerçekçi sevişmeden zevk alır, kadının zevk aldığını görerek ve yaşayarak zevk alır. Sevişirken yapılan en büyük yanlış, karşındaki mutlu olsun diye yapılan hareketlerdir. İnsan kendisi mutlu olmadan karşısındakini mutlu edemez.

• Anüsümun yalanmasi delirtiyo beni

• penisimi yalayacak, penisimi öpecek, penisimi emecek, penisimi okşayacak, elleyecek,

• meme uclarının oynanmasından olur.

• Kişiye göre değişkenlik gösterir, zevk meselesi bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de oral en favoridir. Önemli olan karşılıklı hassas noktaların tespit edilmesi, karşılıklı zevk alınması ve zirveye birlikte ulaşılması:))

• penısın yalanması harıka bır duygu

• Testislerimin yalanmasi ve o sırada yüzüme bakması

• Dokun, elle , öp,oral yap her türlü zevk alır ...

• O tırnaklar sıcak tende geziyor ya, hani birde boyun emilirken. Zaman dursa ya o anda.

Kızlar Ne Diyor 4

• Penis başı çırmala.

• penisini em, özellikle testislerinin emilmesinden ve penisin başının altına dilinin sürülmeisnden hoşlanıyorlar. bir de emerken yanaklarının çukurlaşmasına dikkat et bayılıyolar o görüntüye. aman çirkin oluyorum aman görmesin beni öyle diye düşünme ve çok ara verme nefes almak için

• süpersin alevvvv...

• boynunu ensesini yala çok iyi...

• bu kadın için gecerli

• Anüs deliğini yala.

Yükleniyor...