• Sor
  • Bence

Pantolondan belli olan külot izi oluyor bazı kadınlarda görüyorum acaba kasıtlı mı?

Pantolondan beli olan kilot izi oluyor bazı kadınlarda görüyorum acaba kasıtlımı o şekil giyiliyor yoksa bilinçsizmi bilinçli giyenlerin düşünceleri... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bunu bilinçli yapmıyoruz ama emin ol sizlerde bizim gibi kıyafetler giyseniz sizin de iç çamaşır iziniz belli olur. o zaman da tek gerçek şu olur, biz sizin gibi önümüzde giden adamın iç çamaşır izinin belli olup olmadığını görecek kadar sapık bir ruh hali ile bakmadığımız için sizin gibiler yine aynı tip soruları sorar.

• biraz bol giyince beli olmaz ama değilmi :)

• sizin gibi sapıklar ondan da görür

• ben sapık değilim göz bu kemii yok bakıyor :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Allahım sabır ver!

• çoğu kadın bilinçli yapmıyor. geniş kalçallıların sorunu genelde. yanlış çamaşır seçimi

• bilinçli değil herkes tanga giymiyor ama beyaz pantolnn altna kırmızı kilot giydiyse :D o bilnçlidir

• bu güzeldi :)

• Öncekileri Göster
    • bilinçliyi farketme yöntemi :)
      bu tipte görürsem iş atarı martık nasip kısmet :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 4

• He bilinçli yapıyorlar git parmak at hemen :)

• yo kartık :)

• Kadınların bazısı bayan arkadaşlarında söylediği gibi bilerek giyiyor, ama çoğu bunu farketmiyor. Işık vurunca herşey meydana çıkıyor.

• evet o gördüğün iç çamaşırının rengi beyazdır... ve muhtemelen regl dönemindedir. :D

• uzmanı olmuş gibisin

• sayılır. :)

• yoo bence belli olmayınca daha tahrik edici tanga olduğu belli oluyor :D

• Bu toplumda "tanga giymek günah" diyenler varken öyle gezmelerini normal karşılamak lazım.

Yükleniyor...