Penis vajinaya nasıl giriyor?

Arkadaşlar ben 20 yaşındayım daha hiç ilişkiye girmedim.birşeyi merak ediyorum penis vajinaya nasıl giriyo.daha doğrusu dik mi yoksa yatay olarak mı.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• normal şekilde

fakat kayganlaştırıcı jel kullanın

link

Vajinal Kuruluk Bitkisel Çözüm: Viaxi glide bitkisel özlü kayganlaştırıcı jel yan etkisi olmayan bir üründür. Viaxi glide su bazlı bir kayganlaştırıcı jel’ dir. Vajinal kuruluk gideri su bazlı jel vajinal kuruluk ilaçları gibi herhangi bir yan etkiye sahip olmayan cinsel sağlık ürünüdür.

Vajinal kuruluk problemi olan birçok kadın özellikle cinsel birleşme esnasında şiddetli ağrı, acı ve yanma hisseder. Bu durum cinsel birleşmeden alınan hazzı azaltır, özgüveni ve ruh halini bozabilir, normal günlük yaşamı etkiler, genel huzursuzluk ve cinsel istekte azalma duygusuna neden olabilir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermotolojik ve klinik testleri yapılmıştır. Prezervatifle %100 uyumludur pH dengelidir. Tüm fantezi oyuncaklarla birlikte kullanıma uygundur. Yağsızdır ve suda kolayca çözülmektedir. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Daha sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam için Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel’i güvenle kullanabilirsiniz.