Neden kısa kız isterler?

bazı erkekler neden illa ki kısa kızları yatakta görmeyi ister?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 25

• şimdi düşündüm sayende.illa değil yani ama ilginç olabilir.

• Kısa boylu insanlar daha çevik olur ondandır.

• kısa istemiyordum ama şans diyelim...

• evirip çevirmesi kolaydır diye

• sen cok mu uzunsun ki

• malesef hayır :(

• Öncekileri Göster
    • ama uzun bacaklı kızları daha dikkat çekici buluyorlar

• alakası yok bence boyla bacak boyu orantılı olmalı

• kısa ve zayıf kızlar daha aktifdir..erkeğin kolay hareket etmesine imkan verir...

• bende öyloe kadın dediğin kollarıma aldımmı kollarımın arasında kaybolacak

• kucakta pozisyonu rahat olsun diye olabilir. Hele bide çok zayıfsa ayaktayken kucaklayarak yap. Benim dikkatimi çeken bir şey var kısa boylu kızların neredeyse %90'ının kocaman götü oluyor.

• hunharca hoplata zıplata becerebilmek için.

• bunun cevabını bana eski kız arkadaşım söylemişti onada babannesi söylemiş uzun boylu yolda kısa boylu yatakta belli edermiş kendisini tecrübe ile sabit gerçekten de öyle ayrıca uzun bacaklısı değil normal bacaklısı yeter götü yere yakın olmasın yeter aslında buda bir bşka sorun götü yere yakın olanların çok dalavereci olduğu söylenir bu yüzden de erkekler uzak durur bu tiplerden

• öyle birşey yok medyanın uydurması onlar :)

• Minyon diyelim biz ona,Kolay pozisyona girer, sıkı olur, dayanıklı olur, ayakta kucağa rahat alınır, koltuk kanepe yatakta kucağa alınması rahattır ağırlığı sorun olmaz, alttayken altında kaybolur gururun okşanır, rahat yönlendirirsin felan filan Yeterlimi arkadaşım

• sevişirken kucagıma alıp o şekilde yapabiliyorm.. boyum 1,88 benim ve bu çok kolay oluyor. aynı zamanda kısa boylu kızlarda kalça daha belirgin oldugu için daha çok zevk veriyor bana

• alakası yok zevk alacağımız kız olsun kafi.

• Kisa boylu kadinlara daha kolay hakimiyez kurabildikleri icin..:-) ama uzun olmali bnce

• Saçmalık,sevdiği içindir.

• Yatağa atıp rahatça oynaşmak için işte

• pozisyon zenginliği sağlar kısa kızlar

• Daha iyi seviştikleri için olabilir. Yada pozisyon açısından... Bilemicem

• kısa boylu kızlarla cinsel ilişkı harıka oluyor da ondan .pozisyon zenginliği ve rahat hareket edebilmek.özellıkle kucakta seks isteyen erkeklerın tercihi

• rahat evirip çevirmek için olabilir

• Şimdi bir basket topunu potaya atmak vardır,birde ufak plastik topu.Hangisiyle daha rahat ve kolay basket atılır sence?

• büyük olanla :D

• Öncekileri Göster
    • :D

• :D

• çünkü daha uyumludur her pozisyona daha iyi ayak uydurabilir.bide zevk meselesi ben uzun boylu kızlardan çok fazla zevk almıyorum.en iyisi minyon:)

• minyon iyidir 1.65 üzeri kızlar kucakta güzel olmuyor bide her pozisyona girilmiyor kısa kızlar candır kucakta hoplata hoplata yaparsın :)

• Sağdan sola kolay atabilmek için.

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini daha buyuk guclu hissetme arzusu bir yana, kolay evirip cevirme muhabbeti de var isin icinde

• Kisa ve inceyse seklilden sekle sokmasi kolay olurmus.

• minyon tip mi yanii

• evet

• genel deme , uzun sevende vardır... ama kontrolü koaly olsun ondan olur mu :)

• cüceyle sevişsinler oldu olacak

• Uzun kız sokkta kısa kız yatakta... :D

• yemekte kimyon yatakta minyon :)

• yessss

Yükleniyor...