• Sor
  • Bence

Kızlar doggy style pozisyonunda neden aşağılanmış hissediyor ?

erkeğin hakimiyeti altında olduklarını falan hissettikleri için mi acaba ?

En İyi Görüş

• o sevdiği için bende seviyorum ama hiç bi zaman misyoner pozisyonu kadar mutlu edemez beni ...dogstyle de sanki görünmez briyle ilişki halnde gibi hissediorum tek hissettiğim gidip gelen bişey...başka hiçbişey ... aynı anda biçok şeyin yapılıyor olması çok daha çabuk orgazma ulaştırıyor beni aynı zamanda misyonerdeyken partnerimin kasığı klitorisime değiyo :D baya bi etkili oluyo yani

• doggy de de kalçalarına çarpıyo

• Öncekileri Göster
    • kristen birinci sevdiği pozisyonu biliyor musun

• anlamadım

Kızlar Ne Diyor 10

• ben öyle hissetmiyorum

• bravo

• çok iyi

• isminden kaynaklanıyor, bir de bu stilde daha hoyrat ve sert oluyosunuz

• büyük ihtimal

• Erkegimin hakimiyeti altinda oldugumu bilmek beni daha da atesliyo o yuzden cok seviyorum

• güzel düşünmüşsün

• ne güzel söz öyle. sevgilimin bana böyle söylemesini isterdim, çünkü beni bu sözüyle daha da ateşlerdi.

• teşekkür ederım :)

• Öyle hisseden de mi varmış. Vay anasını. Ben severim yahu.

• sevmeye devam et güzel karşim

• Benim en sevdiğim pozisyonlardan biri diyebiliriz hatta ilk 3te :) Kızdan kıza farkeder ben hiç öyle hissetmiyorum şahsen..

• ne güzel :)

• Öncekileri Göster
    • birinci sevdiğini merak ettim.

• Araştır bul o zaman.

• konsantre olmak zor boşalmak cookk uzun zaman alır,karşımda kimseyi görmüyorum ama sanki biriyle ilişki halindeyim :S hayaletle sevişiyomuş gibiuyarılma daha az oluyor,sakın elini de kullan deme p*rno film cevirmiyoruz burda hem elimi kullancaksam sana gerek yok.

• çok güzel açıklamışsın teşekkürler

• aklıma gelenler bunlar smdilik

• merak ettim sen bu kanıya nasıl vardırn?Hatun ayılıp bayılmazki zaten buna .sebebide bahsettiğin şey değil ha sen öyle hakim olduğunu düşünüyorsan o ayrı.

• ex gf'den biliyorum

• doğrudur.ex olduğuna göre bence fazla takma.

• hmmm bakalım yenileri ne düşünecek ki ben de çok seviyorum ya <3 bu pozişını

• ben hissetmiyorum .. çok güzel bence bir de şamarlasın saçlarımı çeksin

• öyle hissetmiyorum üstelik çok hoşuma gidiyor

• afferin sana

• sevindim

Erkekler Ne Diyor 7

• sanırım sewmiyenler senin dedigin gibi düşünenler birçoğu

• yani

• bunu acıklar mısınız bilmiyorum

• halk dilinde domaltma güzel kardeşim ben de çoğunun bilerek yazdığını düşünmüyorum zaten

• hımm ben bekarım ve evlenmeden gunah olduna inanıyorum yani ancak evleninceye kadar boyle cahilim ok

• kzdan kıza göre değişr kimi kız ezildiğini düşünür

• yok öyle birşey...

• olmasa niye sorayım güzel kardeşim

• Öncekileri Göster
    • burasının geneli yansıttığına inanacak kadar inançlı değilsindir umarım, cinsellikle ilgili soruları yanıtlayan hep belli başlı insanlar bunlar, kaldı ki gerçekte kadın oldukları bile meçhul, troll olmadıkları ne malum, ben sadece daha önce yaşadığım deneyimleri sordum ve cevaplaması gereken kişiler de cevapladı ki onlara teşekkür ettim zaten.

• 2ay

Bazı kadınların aşağılanmışlık hissine kapıldığı doğru.

• bu pozisyonu kızların sevmeme sebebi penis vajinaya baskı yapıyor zevk yerine acı verebiliyor tercih etmeme sebepleri sanırım bu , tabiki kızdan kıza fark edebilir

• büyük ihtimal

• Yok ki öyle bişey. Çoğunun en rahat olduğu pozisyon vede sevdiği tabiiki.

• yokarıyı oku güzel kardeşim

• O bir kadın. Ya diğerleri? Demekki bana da tam aksi denk gelmiş:)

• Öyle galiba ama bence en iyi pozisyon bu kadının g noktasına en iyi temas ettirme yöntemi

• evet ben de öyle biliyorum ama pek sevmiyolar

Yükleniyor...