• Sor
  • Bence

Japon ya da Koreli bir kızla seks yapan erkek var mı?

Tercihim tabiki japonlardan yana ama japonlarla pek tanışma imkanım olmadı Ankara resmen koreli dolu niye geliyorlarsa ama iyi ki geliyorlar :D bir kız arkadaşım bu korelilerle haşır neşir onun sayesinde koreli bir sevgilim oldu :D önceden belirteyim ki koreli kızlar paraya çok değer veriyor çok para gözler en azından benim tanıdıklarım öyle konuma gelince koreli kızı hemen götürmeyi istemedim ağırdan aldım ilk zamanlar bol çiçek hediye vs baya ısındı ama bir süre sonra sex yapmaya başladık ama nasıl sex cazık cuzuk :D ya çok bağırıyor çığlık atıyor daha arkadan denemedim bile aynı filmlerdeki gibi daha önce yerli kızlarla nasıl sex yapıyorsam aynı şekilde yapıyom bizimkiler o kadar tepki vermiyor ama bu koreli anırıyor resmen şöyle rahat rahat kökleyemiyorum tabi acıdan ağlatmak hoşuma gitmiyorda değil :D her türlü fanteziye açık zaten onun için önemli olan para sizin sex yaptığınız koreli ya da japon kızlar nasıl sex yönünden tabi nasıl ayarladınız arkadan girebiliyor musunuz ben giremiyorum

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Bebek ciyaklaması gibi sesleri yok mu onların? Hiç gelemem öyle sese..

• benim hoşuma gidiyor :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Japon kızları paraya önem vermez ama çok sulanırlar ve daha okşamaya başlarsın bağırmaya baslar ve japonlarin en sevdiği oral penis yalamak 5 senedir ordayim ve Japon ön taraf resmen orman

• yok ben korelilerden bahsettim parayı sever dediğim koreli kızlar paraya gücee bilhassa abd ye taparlar acayip bir abd hayranlığı var japon sevgilim olmadı baktığım p*rnolardan ötürü sana katılıyorum japonya ve japon kızlar konusunda bana yardımcı olabilir misin

• Nasıl yardımcı olabilirim mesala

• bir japon kız nasıl tavlanır nelerden hoşlanır nefret vs bu tür şeyler işte türkler hakkında ne düşünürler falan

• ben birlikte oldum ve cok pisler yaa dışardan temiz görünüolar ama cok pisler ya. 10gün aynı ic çamaşırını giydi yaa nefreet etmiştim

• korelimiydi japon muydu ya benimkide git önünü bir temizle dedim resmen orman ya dışarıdan tertemiz görünüyor ama içi çok pis birinde çok kızdım sonra haftalık temizlemeye başladı insanda zevk falan kalmıyordu

• japonlarr dahaaa iyiiii

Yükleniyor...