Merak ediyorum erkekler bir bakabilir mi?

sevişirken neden penisin vajinaya girişini seyrediyor sunuz? bu size daha çok mu zevk veriyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sadece penisin girişini değil sevişirken kadını izlemeyi severim, bu yüzden karanlıkta seks hiç hoşuma gitmez. görsel çekiciliği olan cins kadındır bence, zaten bu güzellikle erkeği kendine çeker. o yüzden erkeğin kadını seyretmesinden daha doğal bir şey olamaz.penisin vajinaya girişi konusunda erkeklerin bu kadar özel bir ilgisi olduğunu sanmıyorum, genel olarak kadın vücudu seyredilir. o da seksin bir parçası sadece. diğer yandan senin tersine ben kadınların bunu izlemeyi daha çok sevdiğini düşünüyorum :) pozisyon müsaitse özellikle penisin giriş çıkışını seyreden kadın epey çok bence.

Erkekler Ne Diyor 45

• Evet büyük bir zevk :)zevk heyecan bir arada

• Onlarda sevisiyo sonucta :)

• Vajına dudaklarının nasıl ayrıldığını ve o ıslaklığyla erekte haldeki penisi nasıl içeri çektiğini görmek adına bakarım. Çok dehşet oluyo : /

• sen bakmazmısın

• zevkli bir olay ..siz neden vajinanınıza bakılmasından tedirgin olursunuz istemezsniniz bende onu anlamıyorum

• evet ya, ben arada bakarım :) "hay aslanım be ne çalışıyor, ne gidip geliyor" falan diye geçiririm içinden

• hedefi tutturamama korkusu bu güzelim...

• Aynı şeyi kadınlar daha çok seviyorlar..Kafasını yastıktan kaldırıp o anı seyreden çok kadın tanıdım..Görsel bir zevk , heyecan kaynağı..

• Nereye bakmalıydık :D Bu güzel manzara kaçarmı hiç.

• bu size daha çok mu zevk veriyor?evettttttt

• Aynen tırı garaja yerleştirirken nasıl arkana bakarsın buda öyle bişey

• te allam. Soraydın ya bakana,neden bakıyormuş diye? Bize niye soruyorsun,olan var olmayan var :/

• görsel zevk

• hhhhh senin ne isin var burdaa! hemde bole bir sorudaa:o :@

• bi arkadaşa bakıp cikcakdım soruyu gördüm bir daha girmicem

• güzel bir zevk severim yavaş yavaş girmesini izlemeyi

• Tabikide.Ne yaptığımızı görüyoruz.

• Tabi yaparken takdir ediyor adam kendini :D

• Erkekler topun kaleye girmesini izlemeyi de severler. Büyütülecek bir şey yok.

• anlık reflekslerdir. Mesela kadınlar Oral yaptıktan erkeğin yüzüne bakarlar neden? Bana kalırsa o an erkeğin salgıladığı hormon sonrası yaşadığı hazzı daha iyi hissedebilmek için ve bu o kadına zevk verir çünkü tüm o hormonun salgılamasının ana nedeni kendisidir bunun zevkini yaşar. Erkekte buna benzer bir duygu ile bakar ama kasti olmasından ziyade tamamen anlık refleks ve hissi davranışlardır.

• Sana zevk vermiyor mu ?

• evet kesinlikle daha çok tahrik eden ve zevk veren bir durumdur. sana da tavsiye ederim sende izle bence

• Ben hiç bakmam öyle , genelde sevgilimin yüzüne bakarım gözlerine vs.

• tabiki sevk veriyor vaginaya girerken bakmak cok hos.

• ayna kullanıp senin de seyretmeni tavsiye ederim sende seveceksin eminim ;-)

• Hissetmek güzeldir görmek daha çok tahrik etmek demektir. Yani iyidir.

• 3D gözlüğümüzü bile takıyoruz

• vajina dudaklarının kavrayıp bırakması ıslaklık nedeniyle çıkan ses içeri girip çıkarken penise bulaşan zevk suları deli eder beni

• evet canım giriş çıkışını görmek bazen daha çok haz veriyor bende severim arada döner bakarım :)

• onun adı sevişmek değil sex oluyor=) ayrıca erkek izlemeyi çok sever...! bundan dolayı.

• aynen zevk veriyor anasını satım:D

• giriş daha çok zevk verir

• eeee haliyle tabiki...

• zaman kaybetmeden direk müdahale için ve sonuçta sinir uçları penis başında hazzı daha iyi hissetmek için ...

• Eveet çook büyük bir zevk...;)

• Neden sen sevmiyormusun?

• evet çok güzel tahrik edici hoş bir manzara

• Seyrediyoruz ve bu bize büyük keyif veriyor. Anlatılacak bir şey değil ama bu kadarını bil :)

• Bu soru beni aşar :)

• evet banada partnerimede daha çok zevk veriyor hatta ayna karşısında seviştğimiz bile oluyor.

• Nerden biliyorsun seyrettiklerini.

• Her pozisyonda izleyemezsiniz ancak izleyebileceğiniz pozisyonlarda görsel olarak da haz veriri, temel sebep bu,

• görmeden nasıl girişi sağlıyacağız ki?...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunları boşver anı yaşa :D

• sen sevmez misin

• nasıl dikkatini çektiyse artık :)

• adam damacanaya sokup çıkartıyo ondan da zevk alıyo. bu erkeklerin zevk alamadığı bişey varmıki

• suratsız, hem yatağa giren ama zevksiz zoraki sevişen, erkeğin bazı özellikleri için (maddi, dürüstlük) yanında tutan ama erkeği beğenmeyen kadın hoşumuza gitmez. (Eksiyi ben vermedim)

• sizde parfüm şişesi sokuyorsunuz patlıcan muz sokuyorsunuz zevk almadığınız başka bişi var mı?

• :))

• dogru delikmi yanlis delige sokmasinlar diye önceden kontroldüryani ben öyle saniyorum

• kesinlikla yanlış zevkle aynı anda haz yaşamak ap ayrı bir duygu hem girip çıkrken bakarım hemde partnerimin yüzüne ..gözlerine..

• benimde merak ettiğim bir konuydu iyi ki sormuşsun

• kadınlar neden erkeye oral yaparken gözlerine bakar ? boşaltıktan sonrada neden pis pis sırıtırlar ? :)

• erkeklerin yüz ifadesindeki değişimi izlemek güzel oluyodur kaşları çatıcak filan

Yükleniyor...