Boşanmaya karar verdim, sizce pire için yorgan mı yakıyorum?

Gizli Üye
Amacım fikir almak öncelikle. doğum yapalı bir ay oldu, hala lohusayım.9 aylık hamile ikende eşim p*rno izliyordu anlayış gösterdim baba olunca düzelir dedim. dün yine telefonunda p*rno izlemiş olduğunu gördüm, pazar günü ise bekar arkadaşları ile dokuz saat dışarıdaydı, tek vakit geçireceğimiz gün, aramadı sormadı. akşam hava alayım diye dışarı çıkacaktık onu unuttum dedi pişkin pişkin, yakınlaşmaya öpmeye sarılmaya çalışıyorum, sen annesin artık diyip beni geri çeviriyor.. bu işin böyle yürümeyeceğine karar verdim. aklı selim insanlardan görüş bekliyorum.
Boşanmaya karar verdim, sizce pire için yorgan mı yakıyorum?