Sürekli seks yapıyorum başım belaya girer mi?

Gizli Üye
Arkadaşlar 22 yaşındayım ve ailemle küçük bir şehirde yaşıyoruz. Ben sürekli seks yapıyorum. Hatta ayni apartmanda oturan en üst kattaki öğretmen komşumuzla bile yaptım. ya da avm gibi yerlerde bilerek eğilip memelerimi falan gosteriyorum. Sürekli bir seks isteği var içimde asla durduramıyorum kendimi. Bazen kendimi namussuz orspu falan gibi görüp ağlıyorum ama bu seks isteğine dur diyemiyorum bunun bir tedavisi falan var mi? Hayattan biktim adim.çıkacak diye korkuyorum yardim edin ne yapmam lazim?
Güncellemeler
+1 yıl
Sizi adam yerine koyup soru soranda kabahat. Defolun
Güncellemeler
+1 yıl
Benimle dalga geçenlerin allah kızının başına versin sizi allaha havale ediyorum.
Sürekli seks yapıyorum başım belaya girer mi?