Sevişirken erkeği tokatlamak hoşuna gider mi ?

Merak ettim de.. Ne hisseder erkek? Hoşuna gidermi ? Bide aptal salak gibi şeyler demek ya ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 24

• bayılıyorum tetikliyo beni

• ISIRSIN PARÇALASIN BENİ :p :p BİTİRSİN BENİİ

• yoo hiç hoş değil

• Mazoşist değilse rahatsız olur.

• Noluyo Lan . Basıldık mı ?

• tokatt değilde tırnaklanmak sert konuşması hoşuma gider

• sen üstten tokatlarsın o da assagıdan

• ben şimdi bir tokatlıyacam :@ beni tokatlıyanı yatakda fena ederim.. aglatırım onu töbe töbe

• Benim hoşuma gitmez, niye tokatlıyorsun ya, öpsene onun yeriene :)

• nasıl bir fantazi tövbe tövbe tokat salak manyak ne günlere kaldık

• Fazla acıtmamak kaydıyla olabilir.

• dalalım birbirimize çılgınlar gibi sevişelim o kan akacak aga

• benım sırtıma tırnaklarını batırması hosuma gıdıyor

• Sevisirken salaj daha hizli yavassin vesayre desen daha hosuna gidebilir.

• Bır kızın bana aptal demesı benı resmen frenı bosalmıs dayak makınesıne donusturebılır sevısırken bazı kufurler olabılır..

• köle olmak isteye yüzlerce erkek var aşagılanmak ve ona köpek muamelesı yapılması onlardan bırını bulursan eger tencere kapak olursun dove dove sevişin ;D

• P*rno filmin birtanesinde görmüştüm. Kadın masaya eğilmiş anal yaparken doğruldu ve erkeğe tokat attı. Sonrasında ise pişman oldu attığına :)))) Tokadı atacağın zamanı bilmelisin yani :D:D:D

• Valla sonunuz böyle olur :DD: link

• sevişmeyi geçilişki sırasında bile gitmez hiçbir zaman gitmez.yumruk yemedın galıba

• Dayak yersin valla söyleyim. Bana bir kız öyle yapsın onun arkasına geçer zorla ters ilişkiye girerdim...

• sne beni tokatla bende götünü kırbaçlıyayım derseeee

• binalık sinirle erkekte sana vurma tehlikesi var :D bence hiç deneme bile ama aptal salak gibi şeylere fazla aldırış etmezler çnku o an başka şeyler düşünürler :D

• köle zihniyetiyse hoşuna gider.yoksa elinin tersiyle geçirir sana.

• bilmem hiç aklıma gelmedi öyle bişi yaşamak fantezi kurarkende hiç düşünmedim demekki hoşlanmam

Kızlar Ne Diyor 4

• yazık ya :D d:

• daha cok hırslanırr cinsel ilişkiye geçerr :))) gösterir o tokatın hesabını hahahahaha :))))))))))))))))99

• Soran ben degilim.

• olabilme ihtimalim yuksek ama degilim :-)

• adfsdagafa : )

• o da aşka gelirse seni tokatlar bak :)

Yükleniyor...