• Sor
  • Bence

Arabada seks nasıl yapılır?

Arabada seks yapanların yakalanma korku yok mudur?Nasıl yaparlar?Daha mı heyecanlı gelir?

En İyi Görüş

• genelede yersizlikten yapılır. Arabayı uygun mekana çekersinç Gözün sürekli sağa sola bakar.kendini sevişmeye kaptırıp sağa sola bakmayanlar bir de arabayı yatak odası zannedip bildiğin soyunanlar genelde polise yakalanırlar.toparlanacak kadar vakit yok...bir kızla tanışmıştım. çırılçıplak soyunmuştu arabının içinde. yahu diyorum biri gelse ne edeceksin toparlanamazsın..gelmeeez gelmeeez diyor..ben kız gibi tedirginim olacak iş mi :)

Erkekler Ne Diyor 24

• kapılar kitlidir her an tetikdesindir biri noliii lan orda diye bağırınca gazlayıp kaçasın diye

• Korku değil de, tedirginlik vardır. Yersizlik işte. Yer bulamamışlar. Kız eve gelmiyor. Arabada olduğu kadar. Zaten sonuna kadar gitmeleri zor. Anca öyle ön sevişmeye falan geçiştirilir diye biliyorum. Arka koltuğa geçilmediği sürece...

• okadar kuytu yere çekerlerki arabayı hele geceyse birbirlerini görmezler ne yakalanması :D

• bu tür fantezilerde kapalı otoparklar idealdir

• Valla onu yapmak için özel mekanlar var.Çok azgın olanlar için mekana gerek yoktur :) heyecanlı gelir tabiki.heryerde olduğu gibi tuhaf görünen,istenmeyen kötü karşılanan şeyler zevk verir insana.Nasıl yaparlar arka koltuğa geçer uzanır yapar çok zor bişey değil.

• Soru başlığına cevabım ;1- Arka koltukda 2-sofor koltgnda bayan kucakta 3 - on koltuk yatırılarak 4- erkek sofor koltgnda bayan ön koltukda oral :)

• tadından yenmez

• Ozellikle oral super:)))

• tavsiye etmem zeflı ama yorucu en iisi ticari araclar yada kamyonetler :)

• Bkz. Arabada 5 evde 15 :D

• hoğşuna gideğrse badeve

• yeahh beybi :D givitumi :D

• yakalanma riskiyle yaşanan ilşkıler unutulmayan ve en zevkli ilşkılerdir emin ol.heyecanlı olduğundan daha zevkli oluyor.

• Genellikle sahile takılırım o durumlarda.yalnız çok ateşli oluyor hele kış ise arabanın içi buhardan dışardan içersi görünmüyor.(araba zaten siyah film var)erkeklerde de ağrı oluyor merak etme.. :)

• yer yoksa çekersin bir ormanlık alana arabada başlarsın.baktın rahat edemiyorsun inersin aşağı taksici cemil misali

• Yer yoksa mekan da bulamıyorsan önüne geçilmiyo işte ki işin heyecan boyutu da ayrı sırf heyecan olsun diye bunu yapan evli çiftler bile var ;)

• ciddi bişi anlatıcıyım arkadaşlar ben otomobilimi kullanıyordum ama bi şey oldu yanımda oturan partnerim birden bire beni çok çekici bulduğunu söyliyerek pantere döüştü ve düşünün o an araç kullanıyorsunuz ve size oral yapıyor ben orada kopmaya başladım durmuyorduk bi ara gözlerimi kapadım ve az daha otobüs durağına giriyordum kurtardım giderken bir daha asla:)

• elbette heyecan var ama bir o kadar zevkli...otoparklar,sokak araları...

• e34 kasa 520i'nin arka koltuğu belki de sırf bunun için tasarlanmıştır. link

• heralde ana yolda yapacak değilsiniz :) çekersiniz aracı ormana ağaçlık alana sonra bak işine

• yok be şizo yer bulamazlarda ondan yoksa ne işleri var arabada

• onlar mekanı olmayan nişanlı veya sevgililerdir. arabayı tenhalara çeker imkanlar ölçüsünde birbirleriyle uğraşırlar. ah bi yatak odaları olsa hiç arabaya döner de bakarlar mı :)) mecburiyetten işte... :D

• Kuytuda yaparlar.

• Ben yaptım polislere yakaladım iyi olmuyor ya zevki bir yana mekan çok dar her pozisyon olmuyor.

• Sana neki ? Arabayı kullanan düşünsün..Sen arka koltukta yerini al yeter...

Kızlar Ne Diyor 5

• arabayı çektiğiniz yer bağlı ulu orta yerde yaparsan yakalanma korkusu olur tabi :) ama gözlerden uzak bir yerde yapınca öyle bir korku olmuyor fakat araba otomobil tarzı küçük birşeyse sonrasında heryerin ağrıyor erkeklerde böyle olmuyormuş ama bana her defasında aynısı oluyor

• Arabada da sevişmişler yaaa :D Way anasını :D

• arabayı uygun bir yere çektikten sonra her şekilde yapılır.bence daha fazla heyecan.

• otoparklar ideal ama sokak aralarıda heyecanlı...

• Modelinin bir önemi var mı :D ?

• guzel tutkulu hosss

• :D Denemişliğiniz var mı efem :D ?

• ahahah sana ne:))

• yakalanma derken : bir kere nişanlımla sahil kenarına gitmiştik arabadayız, ateşli şekilde öpüşüp taaaam işe koyulcakken, camımıza bekçi vurmasın mı.. neymiş otoparkmış orası belli saatte kapatıyormuş kapıları uyarmak istemişmiş ay valla ölüyordum orda pis pis de sırtarıyordufelaket derecede heyecanlı :D arabada da bir camı açık bırakmanızı öneririm havasızlıktan boğulmayın :D

• 24 saat açık otoparklarda zevkli...

• biz belli saatte kapanacağını bilmiyorduk ama birdahakine soruştururuz

• Yani?

Yükleniyor...