Mastürbasyon sırasında su fışkırması neden olur?

ilk kez masturbasyon sırasında su fıskırması gibi bişey yasadım o ne anlama geliyor bilen var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 23

• nirvanaya ulaştın,

• oo yeee

• herkesin yapmaya çalıştığı fakat yapamadığı, nasıl yapılacağı konusunda fellik fellik arayışa girdiği squirt olayını sen başarmışsın

• oleeeeey

• sen bütünüyle orgazm olmuş ve peltemsi bir sıvı mı çıkardın ?Bazı kadınlarda orgazmın ilk zamanlarında bunun hazzını fazla alamazlar ama aldıklarında da bu meydana gelir ve diğerlerinden değişikti dimi uzun sğrmüştür titremelerin ;)

• Membaımı orası :D

• o ne be :D

• Çok şehvetlisin demek ki bir güzel boşalmışsın

• bayağı birikim olmuş, duvara adını da yazaydın

• yoo hergun yapıyorum birikim falan yoktu

• Öncekileri Göster
    • ben abaza değilim

• bende.tanışalım mı :D

• Telefonda arkadaşımşa sanal seks çok yapardık.En son buna benimkinin resmini gönderdim.1 gün sonra tekrar sanal seks yaptık.Bana çok kötü boşaldığını ilk kez olduğunu sölemiştim.Ondan sonra da daha yapmadı.Acaba yaşıda biraz küçüktü.Korktumu bu kadar zevkten ne :S Fışkırtma yaşadı.Büyük ihtimal :D

• Patlamaya hazır bomba kac olu kac yaralı var

• tebrikler güzel bir mast. olmuş =)

• rte duy sesimizi :))

• Boşalmışsındır..Burada ve Bi' çok yerde bi' çok hatun boşalmayı ıslanmak zannediyor, buna çok üzülüyorum..

• fıskırarak ıslanmak mı olur sacmaladın

• Islanmak mı dedim ben şimdi ?

• ay ben yanlıs anlamısım cok özür dilerim :D

• sana kabaran birşeyler var

• Nedeni basit, sperm nasıl zevkten çıkıyorsa oda fışkırarak çıkabilir.

• orgazm olmuşsun ve kadınlar ilk 32 ya da 4 orgazmda zevk almazlar sadece zevk suyu akıntısaı olur ya da çok sıkarsan fışkırır korkmanı gerektiricek bişi yok mast grubuna hoşgeldin=)

• kltoral orgazmla bunu yasamanızz cok zorr ama imkansızz değil bakiremisiniz

• değilim

• bakiree değilsenizz yasamanızz normal muhtemelen bir nesnee ya da parmaklarınızla tatminee ulasmayaa calıstınızz her kadın bunu yasayaa bilirr ama belli baslı vucudunun kısacesı cinsel organını iyi tanıması gerekir

• :D baya bir dolmus ondan olustur

• İdrar kesen dolu muydu?

• idrar değildi o

• Bayağı fışkırdı mı?

• Klitoral orgazm esnasındaki kasılma ve gevşemeye bağlı olarak ani işeme olmuştur. Squirt olayı yani

• squirt işeme değildir malesef. vajinada biriken klojenin basınçla atılması. işeme peelingdir

• demekki çok sevk aldin biz de de mesela çok zvek alduğumuzda sperm firliyor normalde kısık musluk gibi akar :)

• sidikle zevk suyu karışımıve zevk suyu okadar vazla olmaz zaten depo küçükaynı anda işemis sin tebrikler

• işeme değildi o yaa

• Öncekileri Göster
    • hayır renksizdi zaten su gibiydi

• yani yappış yappış değildi
      değilmi

• üç vakte kadar iyi bir haber alacağına işaret

• asfghjkl

• lkjhgfdsa

• squirt başlangıcıilk kez bu kadar zevk almanı sağlayan neydi

• ısemısındır

• işemedim

• zevk suyumuydu pekı ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Birkez de bana olmuştu , müthiş cidden..

• cok farklı:)

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle canım ya :)

• duygulandim ya lan yorumlari okuyunca yazik be size :))

• vay squirti başardın dmeek, tebrikler :)

• neden oluyo ki önceki yaptıklarımda olmamıstı :)

• Öncekileri Göster
    • tamam dır canım :)

• :D benıde alın :D

• allah allah sidik midik değil arkadaş. zevkin doruklarına çıktığında vücutta klojen üretiliyor ve squirt denen olayla dışarı çıkıyor. boşalıyorsun yani. tebrik ederim seni, squirt'i yaşamış az kızlardan biri olarak hoşgeldin aramıza :D

• squirti bir rastlantı mı isteyen yapabiliyo mu bunu?

• banada oldu bikere ama kafayı yicek derecede zavk almştım eyvah noluyo dedim netten araştırdm işemeyle karışk bişeymiş ama müthişti bidaha olmadı ozamandan beri ama oda neden olmuştu masaj aleti ile yapmıştım aman denemeyin bagımlılk yapıyo :D ben bıraktım artık

• o dediğin filmlerde olmuyomu :)

• "neymiş filmlerde olan :d masaj aletimi

Yükleniyor...