• Sor
  • Bence

Spermin ileriye doğru attırılması nasıl yapılıyor?

merhaba arkadaşlar sorum erkeklerin masturbasyon yaparken boşalma sırasında sperminin ileriye doğru penisten ayrılarak çıkması nasıl yapılıyor.... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• Kıskanma, yapamazsın sen :D

• kendisi öyle çıkıyor eğer biraz tutarsan sonra birden bırakırsan daha uzağa gidio :)

• bu biraz istediğim cevap yöntem olarak sormuştum bende

• orgazmın şiddetine bağlı güzel kardeşim ayrıca evet uzun süre boşlamamanında etkisi var, kaç kez kendi gözüme boşalmışlığım var. çok acıtıyor cidden aman diyim uzak dur.

• Bosalma esnasinda penisin elle tutularak bir anda birakilmasi:) O ani cok seviyorum.

• inek memesi sagar gibi düsün kapişş :D

• 1. erkek çok zevk aldıysa zaten uzağa attırır2. uzun süre boşalmadıysa3. partnerinin muamelesi de önemli4. bunların hepsi bi arada olursa uzağa attırmaması imkansız :))ben 120 cm ileriye attırdığımı biliyorum

• aslında bu doğal bir durum belli bir tazyik söz konusu zaten...ama boşalma süresi uzasın diye bastırılınca tazyik artıyor ve daha ileriye fışkırıyor...

• Ya öyle bir yazmışsın ki Usain Bolt'un 100 metre çıkışı canlandı gözümde :D

• kız arkadasım penisimi okşuyordu bnde onun bacaklarını o sırada bi boşalmıştım boyum kadar fışkırmıştı

• erkekler penislerini ileri geri kaydırarak okşayınca testislerden ayrılan sperm tazyikle kendiliğinden ileri çıkar zaten. eğer erkek epey zaman boşalmamışsa, yani testisler doluysa boşalma anında sperm daha tazyikli çıkar, daha ileri fışkırır.

• boşalmasına yakın tut penisin baş kısmını ve sıkarak okşamaya devam et tam boşalmasına yakın yavaşlat okşamayı penisi sıkarak tabi boşalmasın sonra hızlı hızlı okşamaya devam kökten uca sıkarak

• Uzun süre bosalmamış bir erkekte fırlama uzaklığı değişebilr.

• Birde boşalma sırasında duyulan zevkle alakalı spermin fazla oluşu ve daha uzağa attırılması etkili olabilir.

• Basınç ve ani oluşan birşey özellikle birşey yapılmıyor

• vücut öyle tasarlanmış bişey yapmıyoruz.

• Kendisi öyle çıkıyor. Çünkü en hızlı şekilde rahime ulaşıp yumurtayı döllemesi lazım :DErkeklerde o bölgedeki kaslar boşalma sırasında kasılır ve hızlı bir şekilde spermi dışarıya atar. O kadar hızlı çıkmasına bir diğer neden de penisin şeklidir.

• benimde önceden fırlardı uzaklara doğru ama artık yakına düşüyor neden oldu bilmiorum

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeğin cinsel organının uç kısmını elinle sık testislerini emerek boşalt ama elinle iyice sık spermler dışarı çıkamasın 10 saniye sonra elini çek ve mesafeyi ölç :)

• +1 begenim :)

• Öncekileri Göster
    • bende senin saçlarının nasıl öyle yapıştığını :)

• harikasın her zamanki gibi...+1

Yükleniyor...