• Sor
  • Bence

Erkeği en tahrik edici sözler nelerdir?

evet arkadaşlar erkek arkadaşım olucak şahsi çok fena tahrik etmek istiyorum..nasıl bir mesaj çekmeliyim..seni istiyorum falan çok sıradan..erkeği ne tahrik eder?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 21

• yala beni boya beni

• sevgilim domeltmek nedemek :) diye sor.

• Mesaj çekme, telefon et. Sohbeti çaktırmadan erotizme çevir. Bir şekilde izlediğin bir film olur ya da herhangi bir şey. Yalnızlıktan bahsedebilirsin. Derken konuyu onun konuşmasına ayarla. Yani kendi cinselliğinden bahsetsin hafiften. O konuşurken biraz inle ve nefes nefese kal. Hiç bir şey söylemene gerek kalmaz.

• Aşkıım ne kadarda sert kolların varmış.. Baklavalarını görebilirmiyim ay! Aşağısını yazmayacagım :D

• Su anda dusa giriyorum ama bisiler eksik...

• naber demen yeterli

• :)

• erkegim .. demen yeterli :D

• göüs uçlarım ve rahmim yanıyor de gelen cevabı gör :))

• Valla bombaymış :)

• :)))

• kız tlf da hemen gelmesini söyle niye diye sorarsa bayıra karşı yatır beni de uzayda olsa gelir?

• Her hareketinden her sözünden tahrik olur zaten olmuyorsa normal degil.

• çok büyük

• Çok kolay bak yazıyorum.. Hani bir şarkı vardı...Yala beni yut beni. Dörde beşe böl beni falan diyordu...sende onu söyle..İSTEDİĞİN YERLERİNİ DEĞİŞTİR..SANA KALMIŞ...

• bilmiyorum o şarkıyı canım ben

• dondurmamı istiyorum de

• Sadece penis dıye mesaj at..1 metre uzar merak etme..

• vajina yazsam 2 ye çıkmaz mı :)

• Öncekileri Göster
    • Yattın ve penisin vajinama gırıyor dıye mesaj atamıosun pes :D ayrıca erken degılmı yaw

• baya erken oldu ama aşk haddinden fazla kahretsin...

• erkeğim benim senin fahişen olmak istiyorum seni hayal ederek vajinamı okşuyorum şuan da de :)

• eyvah eyvahhhhh :)

• seni kuck kasar seni :P

• çıldırıorum seni istiorum yazabilirsin sadece

• olabilir..

• dipsiz derin bir kuyum var!

• fuck me yeterli olacaktır hatta bunun türkçesini söyle

• çok kaba geliyo ya..

• onu konusturacan..-şu an yanimda olmak istermiydin?evet-napardin?ne yapmami isterdin?-sen söyle?hersey serbestmi?-evetv.s. :D

Kızlar Ne Diyor 3

• uzaktan uzağa tahrik edip bırakma ama eğer öncesinde tahrik edip sonrasında birlikte olacaksan o zaman yardımcı olurum :)

• az önce attım benmkine xD dur hemen bakıp bakıp yazıyorum ... "aşkım erkeğim herşeyimm nescafe yapıordum aklıma geldin ne alakası var ? diceksin evet nescafeyle bi ilgin yok ama ketıl bozulmuş sanırım bi sattir kaynamıyo yada suyu çok doldurdum nese tezgaha oturdum buz gibi aklıma sen geldin keşke burda olsaydın şimdi ketıldaki suyu bırakıp erkeğimi ısıtsaydım bacaklarımı beline dolayıp içime hapsedip orda tutsaydım seni... ateşimiz buz gibi tezgahı ısıtsaydı söndürüp söndürüp yaksaydın beni erkeğimm çıldırdım biliomusun titriorum şuan seni istiyorum laaaaaaaaaaan sadece seni tek seni bitek seniii sonuna kadarrrr " :D sanırım yeterli olur umarım :D

• Adamın elinde kalacaksa böyle işlere girme.

• yok bende yanına gidicem zaten..:D

• Ha olay var yani. O zaman ne yaz bilemedim kızım ya cilvem kaçık galiba :D.

• hahahahha :))tamam düşünmen yeter..aklına gelirse çıtlatıveririsn burdan :)

Yükleniyor...