Penisimde eğrilik var üroloji doktoru ilginç açıklama söyledi

Gizli Üye
24 yaşımdayım penisimde sünnetten 3 yıl sonra sola doğru hafiften eğrilik var yani tam düz değil ortasından doğru çok az sola doğru eğriliyor. bu sefer 3üncü üroloji doktoruna gittim ve bir bayandı. sorunumu anlattım. ameliyat ile deri gerilerek düzelceğini söyledi ama bu penis şekli ile cinsel birleşimde vajina duvar kısımlarına daha çok sürteceğinden karşı cinse aşırı istek uyandırcanı söyledi. benim aklıma pek yatmadı, mantıken düşünürsemde haklı olduğunu sanıyorum. daha önce 1 defa cinsel ilişki yaşadım, ilaç kullanmış gibi azgınlık vardı, buna dayatmam normal olur mu.

şimdiden teşekkür edrim. :)) bu konu yaş ilerledikçe canımı sıkıor. :((
Penisimde eğrilik var üroloji doktoru ilginç açıklama söyledi