• Sor
  • Bence

Sağlık ve din açısından ters ilişki doğru mu yanlış mı?

Hem sağlık açısından hem dini bakımdan bilgilenmek istiyorum..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sağlık açısı yada dini açısını geçiniz... 1 kere denedim uzun bir masaj olayından sonra otacı bitkisel masaj arama terapi yağı ile denedim büyük bir hüsrana uğradım..Neden derseniz çok rahat oldu hiç bir sorun yok ama iğrenç diyorum başka birşey diyemiyorum miğdem bulandı yine nerden sordun bu soruyu ya :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Sağlık açısından da din açısından ters ilişki, ağza alma, regl döneminde birlikte olmak sakıncalı.. Ama nasıl ki kilo aldıran tüm yiyecekler güzel, bunları da yapmak çok güzel.. Ve cinsel yaşamın sürekliliğini sağlayıcı..

• süper +1

• yorum için tsk..ederim..yani yap diyosun..

• dinen haram diye biliyorum

• hak yolu varken b.k yolundan iliskiye girmeyin" diye bisey gormustum ;D saglik acisindan da gercekten zararli cok yapildiginda. ileride tutamazsin sonra karsi tarafa da zararli ordaki pislikler yuzunden filan

• yorum için tsk..ederim..

• ters ilişkiye giren melun sayılır diye okumuştum internetten sağlık açısından da kolon, bağırsak kanserine kadar yolu var

• ben en iyisi melun olmıyım henüz yapmadık..sadece düşünüyorduk..: )

• tecavüz sayılıyor diye biliyorum sağlık açısından ise tuvalet tutamama bütün virüsleri sap diye kapma vs gibi şeyler

• yok canım tecavüz değildir.. sonuçta iki taraf isteğiyle yapıyor..zoraki bir durum yok..

• oyle duymustum duydugumun yalancısıyım ama yanlıs olabılır tabıkı

Erkekler Ne Diyor 8

• nikahsız ilişki zina oluyor doğal olarak da günah gerisi sana kalmış bişey

• tsk..ederim..yorum için..

• sağlık durumunu bilmem ama zevkli :D

• bende deneme sürecindeyim ama kararsızım..sanırım kız arkadaşımla yapmıyıcaz..sağlıksız anladığım kadarıyla..

• Dini açıdan yanlış. Sağlık olarak da özellikle bayanlar için çok zararlı. Korunmasız olursa iki taraf içinde zararlı. bir örnek normal ilişki aids bulaşma ihtimali %17ters ilişki de %50

• ilginçmiş..tsk..ederim bilgin için..

• İstatistik doğru değil artı saglık için zararlı değil birsuru doktor bu konuda yorum yapmıştır

• sağlık açısından çok aşırıya kaçıldığında zararlı oldunu biliyorum.. dinimiz açısından zaten haramdır! ama insan bazen şeytana uyup bunları yaşamak istiyor bence aşırıya kaçmadan ve zorlama olmadan yaşanabilir.. özellikle kadınlar için söylicem 2 çift lafım var bu çok önemli iyi okusunlar eşleri ters ilişkiye girmek istiyorsa bunu bir defa yapsınlar yoksa onlarda takıntı oluyor ve bu arayış içine giriyorlar normalde istediklerinden değil yasak olmasının verdiği elde edememe yaşayamama gibi durumlar olumsuz etkiliyor (Lütfen basit düşünüp arkadan vermedim diye beni aldatacaksa sktrsin gitsin gibi düşünmeyin olayı ) bu bi içgüdü psikolojik bişey sakın anlamaya çalışmayın bu şekilde anlayamazsınız olayın derinine inersek kadın erkeğe erkekde kadına ağza alınmıcak şeyler söyliyebiliyor ilişki sırasında bunlara bi mantık getirebilince erkeğinde bu arayışına tepkinizin böyle olmaması gerektiğini anlarsınız..

• tsk..ederim..güzel bilgilendirme için.

• Din açısından kesinlikle günah bunu bilmeyen yoktur. Sağlık açısına gelince aşırı zorlamadan dolayı çeşitli hastalıkların olabileceğini okumuştum internette...

• dinen haram, sağlık açısından...ama bi söz vardır kederle içilen sudan zevkle içilen içki daha iyidir... dinin haram koyduğu şeyler zaten insanlara zarar gelmemesi içindir... bağırsak kanserine bile neden olabiliyor anal seks... ama tabi insanlara irade de verilmiş... zevk alınıyorsa içerden işlenen günahtan daha az günahı olduğu da söylenebilir

• dinen katiyen yanlış ve de haram sayılmıştır

• din açısından günah. zaten insanlara zararı olmasa yasaklanmazdı.sağlık açısından da ilerde bir çok ters etki yapacağı belirtiliyor. hem mide bulandırıcı sonuçlar doğurabiliyor.

• bilgi için tsk..ederim..

Yükleniyor...