Toplu ulaşım araçlarında tacize uğradınız mı hiç?

ne hisetttiniz tepkiniz tepik atanlar:D karate vs yapanlar filan:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet yaşadım, "seni o.ç " diye bağırarak ağzına iki tane geçirdim.

• ::D ByN Haklı beyler

• Öncekileri Göster
    • helal.. +1 :))

• Teşekkürler, sonuçta bnu terbiyesiz hareketleri yapanlarında anası, bacısı var. Bu kadar bencillik ve saygısızlık olmaz.

Kızlar Ne Diyor 7

• olmadı olsa onu oracıkta keserimm.

• tsk

• malesef hergün metrobüse binmek zorunda kalıyorum haliyle haftada 1-2 kez maruz kalıyorum bu duruma ama şimdiye kadar hiç sus pus durmadım uyardım ikaz ettim fakat bir keresinde gerizekalının biri hem suçlu hem güçlü çıktı taciz ettiği anda sertçe arkamı döndüm tam yavaş ol diyecektim ki biraz dikkatli olur musunuz dedi! hönk diye bir ses beynimde dalgalandı

• :))

• o antrenmanlı gelmiş :D

• çok oluyo otursam omzuma sürtüolar ayağa kalksam arkama sürtüolar bi keresinde arkamı dönüp "soyunayım istersen" demiştim "ben senin baban yaşındayım" diyo dedim" valla babam sırtıma çıkmıyo benim" ...bi keresindede sürtüp sürtüp duruyo dirseğimle bi geçirdim karnına arkamı döndüm mosmor olmuş karnını tutuyo "pardon "dedim :D

• :D:D ne abazan mılletız ya:d

• omuz kısmını ilk kez duydum .millet işi geliştirmiş

• açıklıyım o zaman detayları bil oturuyorum diyelim cam kenarı değil koridor tarafında ...adam yanımda duruyo şeyini tam omzuma denk getiriyo sürttürüoda sürttürüyo kasise gelince artık yüzüme çarpıyo :D o derece

• Bir tepki versende şu laf söylenir nefret ederim bu sözden " Kuyruk sallamak" diyip savunmaya geçerler. Etrafın tepkisi böyle olucağını düşündüğümden başıma geldiğinde bağırıp çağırıp dikkat çekmeye gerek yok sikini koparmak gerekir o anda çok hızlı olur gıkını çıkaramaz. Öyle bir aptal çıkmaz umarım yazık olur.

• o kelimeyi sansürlü yazsaydın keşke

• Öncekileri Göster
    • Hırka bu cevabı veren senmisin.. :) olamazzzz :)

• bir anda oldu. olay kötü ben napıyım ;)

• 21 yasima ca türkiyedeydim belki 500 kere taciz edilmisim dir heran sözle ele gözle .

• yanı soylencek tek jenıfer turk versyıonu ozamn:D

• Öncekileri Göster
    • kankaaaaaa sen bi git bi türkçe ogren taaammıı sooora komuyorsan fotarafi mutavezsiyo olma masallah diyorum sana 500 kere taciz edilen birinin basından mutlaka tecavuzde gecmıstır

• sende yanlis yaz missin bak uyuz mütevazi diyecektin
      hem türkce bilmeyle iliskisi yok harf atlamis sade senin algilaman gitsa sen ögern el yazisini nasil okuyon

• merak ediyorum neler oluyormus oyle yaa´...yarindan tez i yok toplu tasincam

• mını etek deneme ozamn:D

• Öncekileri Göster
    • bir o yana bir bu yana...

• :DD

• hayır

• tsk

Erkekler Ne Diyor 9

• yok beni kimse ellemedi de yavrum da demedi..şaka bi yana denk gelmedim hiç böyle bi olaya tabi büyük şehirde yaşamamanın avatajı olsa gerek..

• Lise dönemlerimde uğradım. Aletimin okşanmasından vs. söz ediyorum. Diğer türlü biraz sıkar. Her neyse. Zaten tıklım tıklım olan tramvayda düşmemek için bir çaba sarf etmenize gerek olmayan bir durum oluyordu. Her tarafınız insan. Toplu bir kütle halinde seyahat ediyorsunuz. Her neyse, önce aletinizi bir yere değdirdiğinizi sanarsınız. Derken bir süre sonra "Değiyorsa aman ne yapabilirim sanki" dersiniz ve derken hafiften uyarılırsınız ve ereksiyon durumuna geçmesiyle beraber o değdirdim sandığınız şeyin aslında birinin eli olduğu gerçeğiyle karşılaşırsınız. O zamanlar göbeği olan benin ise o eli görmesi inanılmaz derecede zor bir durum olduğu için elleyenin erkek mi yoksa kadın mı olduğunu bir türlü çözemiyordum. Her neyse, ereksiyona geçtikten sonra "Amaan, alan memnunsa kalsın böyle" gibi bir mantık yürütüyorsunuz ve yol boyunca daha zevkli bir seyir alıyorsunuz...Açıkçası kişisel olarak çok katı bir şekilde eşcinselliğe karşı biriyimdir. Hala daha bu görüşüm sabittir ve inşallah değişmez. Bu dönemlerde o elin sahibinin çoğu zaman bir erkek, çoğu zaman da bir kadın olduğunu gördüm. İlk zamanlar erkek olduğunu fark edince midem bulanmıştı ancak sonrasında "Madem çok meraklı, biraz oynamasında sakınca yok" olarak görmeye başlamıştım.Bilenler bilir, genelde bu durumlarda cinsellikle yeni tanışan (ki Allahtan daha erkenden tanışmıştım) liselileri bir şekilde eşcinsel tecrübe yaşatmak için çekiyorlar. Daha sonrasında aslında eşcinselliğin çok normal bir fantazi olduğunu ve eğlenceli olduğunu aşılıyorlar. En nihayetinde kendinizi yıllar sonra eroin bağımlısı bir travesti olarak merterde görebiliyorsunuz. Bu tarz oyunları bildiğimden ötürü ve oyuna gelmeyeceğimden emin olduğumdan dolayı bu okşamaları çok aptalca buluyordum ve "Çok meraklısıysan al" diye bir mantığım vardı. Sonuçta ben okula gidiyordum ve bu yoldan kimse beni çıkartamazdı...Ha, bunu yapan bayanlar da yok değil tabi. Bayan olunca daha farklı bir şey oluyor...Ayrıca sapık gözüyle bakanlar için söyleyeyim ki; Hiçbir zaman hiçbir yerde beni istemeyen bayana zorla bir şey yaptırmadım. Ya da toplu taşımada "Nasıl olsa ister" diye gidip bir bayana dayamadım. Bunu yapanların annelerinden şüphe ederim. Sonuçta sizlerin de ailesi var arkadaşlar. Fortçuluğa gerek yok. Sizin sevdiklerinize yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkalarına yapmayın... (Sosyal mesaj da vereyim hazır yeri gelmişken)

• ugrattim :)

• daha once turk halkı tarafından cok nadırde olsa kızlar tarafından 4-5 kez tacız edıldım el le fakat antalyada barda turıst kızlar paso parmakkkkkkkk

• pst,aikido bildiğim için sıkıntı yok sıkıyosa taciz etsin:D

• Metrobüste, 35+ bir abla tarafından popomun mıncırılmışlığı vardır..

• Libidom yüksek olamsına rağmen kesinlikle başkasının hoşuna gitmeyen bir harekette bulunmam ,

• napacan yani gidip toplu taşıma idaresine bakınız ben surver araştırma yaptım deneklerin bilmem kaçta kaçı söyle bilmem kaçta kaçı böyle taciz ediliyor kimisi parmaklanıyor kimisi avuçlanıyor bunun icabına bakın ahlak polisi felan ayarlayınmı diycen..öküz işte napacan ?

• bana oldu. ciddiyim. en arka koltukta oturuyorum. otobüs ilk duraktan kalktı. 10 metre sonra bi durdu arkaya tavuk sürüsü bindi kenarıma oturdular. tamam hayhay da. niye aranıza aldınız beni:D...

• abı sen ne yaptın ya:D

• Öncekileri Göster
    • araya kaymısın:D

• sorma genç erkeklik hayallerim gidiyodu. ama şu var. ben kızların taciz edildiğine inanmıyorum. arkadaş o nasıl bi giyiniş tarzı. insanı bırak köpeğin erkeğini getirsen yine saldırır.

Yükleniyor...