Erkekler ille cinsel ilişkiye girmek zorunda mıdır?

Sorum erkeklere tabiki... Erkekler cinsel ilişkiye girmek zorundalarmıdır ayda bir veya yarım senede bir (mastürbasyondan... Daha Fazla

Güncellemeler:
konuyu sevgilim yüzünden acmistim, ayri ülkelerde kaliyoruz beni bir türlü bekleyemedi beyefendi terk edi verdi bu yüzden sordum yani...

demekki insanin karakterine bagli olan birsey istese bekleyebilirdi

ki ben kendim icin söyledim erkekler kadar bayanlarda yapiyor ama benim böyle tarakta bezim olmadigi icin bayanlar sahip cikabiliyor dedim. tskler herkese

En İyi Kız Görüşü

• sex isteğini yaratan hormon testesteron hormonuysa ve bayanlarda çekinik erkeklerde baskın olarak bulunuyorsa...bu sorunun sanırım cevabı olur...ayrıca kadınlarda çok ilişkiye girmek kaşarlık erkeklerde çapkınlık olarak değerlendiriliyor ve kişi iç dünyasındada kendini buna göre sorguluyor...ben mesela bi kadın olarak bir erkeğe para verip onunla yatacağıma gider sokak lambalarına otururum daha iyi...ama bi erkek bunu hiç düşünmeden yapabiliyor(herkes para ile yapar demiyorum ) ne akdar yakışıklı olursa olsun bi erkekle yatmak için çaba sarfetmem ...önce birbirimizi kazanmak için çaba sarfetmeliyiz(o beni kazansında demiyorum ) ama bi erkek sokakta gördüğü bi kadını yatağa atma hayaliyle yanıp tutuşabiliyor bunun nedenide dediğim gibi hormonlarımız ve toplumun bakış açısı(her ne kadar umursamasakta malsef bu bu...(çok ilişki yaşayan bi kadın =kaşar )- (çok ilişki yaşayan bir erkek = çapkın) erkekler bi ortamda çok rahat ve gururla anlatırlar yatağa attıklarını ama bi kadın anlatmaz...bazen kendine bile itiraf edemez :)