• Sor
  • Bence

Sevişme sözleri nelerdir?

Arkadaşlar, sevişirken hangi kelimeler kullanılır? Bildiklerimiz dışında, erkeği kendinden geçirici, uçurucu söylemekten keyif alınan kelimeler nelerdir? Herkes bildiklerini yazsa?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yahu, sevişiyor muyuz, yoksa oyun mu oynuyoruz.? Ne yani, öğretilmiş şeyleri söylersek daha mı zevk alacağız..?O anın gerektirdiği, ağzından çıkan her anlamlı veya anlamsız sözcük senin ne derce zevk aldığını belirtir.. Her seferinde de aynı sözcükler çıkmaz zaten ağzından.. Kimi defa daha fazla zevklenirsin, farklı sözler çıkar, kimi kere daha az o zaman da ap ayrı istek ve arzu sözcükleri..En güzel olanı gırtlaktan çıkan "ooooooohhhh" sözüdür.. Var mı bundan daha güzel bir sözcük.?:D

• var var...o dedigin bogazdan cıkan oooohhhhhhh seklindeki inleme evet cok etkili, ama ötesi de var...kadının istekliligini dile getirmesi erkegi cok ateşler...

• Öncekileri Göster
    • @Marquis; Yahu elbette var. Eylem ifade eden "fiil" sözcüklerinin tümü zaten seks sırasında da, kullanılır. Zaten küfür olarak da kullanılıyor..

Valla ben seks sırasında sevgilimin boğa gibi, o da benim inek gibi böğürmemden hoşlanırız. Yani anlayacağınız, o esnada tam anlamıyla hayvanlaşırız.. :D :D

• :))

Erkekler Ne Diyor 14

• hayatım parçala beni falan gibi :))

• :D:D

• işyerindeyim yazamam, sonra yazayım:)

• :)

• eve geldim . ı ıhhh bak yine utandım:) yazamam:)))

• :)))

• Hafiftonlu iniltiler ve ona seninde zevk aldığını hissettiricek kelimeler bence erkeği uçurmaya yeter

• mesela nedir o kelimeler

• o anda ne hıssedıyorsan ve aklına neler gelıyorsa hepsını soyle bence..daha heyecanlı olur..

• kadının bişey söylemesine gerk yok inleme sesi çıkartsın yeter :D

• çok sığsın:)) o beni bile tatmin etmez

• bi öneriydi:)

• patlat içime..hepsini boşalt..hepsini..bir volkan gibi patla..parçala beni..oramı buramı dağıt bitir beni diyebilirsin..

• evet hepsini söylüyorum ve sıradanlaşmaktan korkuyorum artık farklı birşeyler söylemek istiyorum

• sexte her şey yapılmalı bence...sınırsız olmalı herşey...ister sevgili ol ister karı koca ol..hepsi olmalı

• süpersiniz ama bunları hep söylüyorum değişik şeyler istiyorum boşalırken, içimdeyken vs..

• bağırt ..pompala..inlet ..durma devam et .. söndür beni gibi olursa güzel olur

• mimikler.

• erkeğimmm hadi doldur içimi, seni içimde istiyorum, sert, hadi bebeğim daha hızlı gibi... :)

• sözden öte hareket önemli aslında da... neyse söz olarak aşkım desin sana doyamıyorum falan desin...

• Sen ne yapıyorsun evcilik oynamıyoruz sevişiyoruz de o zaten kendini gösterir

• pompala :) valla acayip keyif alıyorum :)

• Bitiyorum beni becermene penisin o kadar güzelki hiç aklımdan çıkmıyor ne olur hiç içimden çıkma mükemmelsin erkeğim :)

• Oooo süper:D

• Bunu diyen sevgilim için ölürüm ölürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :P

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...