Erkek seks yapmadan ne kadar dayanabilir?

Evli beylere soruyorum bide sevgilisi olan beylere?diylim ki sevgiliniz ya da eşiniz üç aylığına iş icabı biyere giti yada üç aylığına ailesine giti sex yapmadan bekleyebilir misiniz onu? ya da sex yapmaya alışan bir erkek kaç ay yapmadan durabilir dayanabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 40 gün ellini sürmezsen kendiliğinden boşalır zaten, fizyolojik olarak. Vücut ölü spermleri atar. Yani sen yapmasan o kendi yapar bir nevi.

Yorumlara baktımda illa aldatılacak sanki. İlla kadın lazım. Bu gibi durumlarda insanın elinden çok iş gelir. Ha tabi kansızsa bilemem. Aldata da bilir. Fırsat çıkmaya görsün...

Erkekler Ne Diyor 30

• sonuçta masturbasyon denen bişi var dimi, yapmak istemeyen yapmaz kuzum ama yapmak isteyen gece senle yapar gündüz başkasıyla tutamazsın, erkekler de kadınlar gibi çok uzun seks yapmadan durabilirler yani,

• cok güzel bi cevap

• ben 2 gün zor dayanıyorum

• gerçekten bak ben hergün ilişki yaşamak istyorum kolay kolay tatmin olmuyorum.doyumsuzmuyum artık bilmiyorum

• iki gün aha aradin kadin yok ne yapacan asacanmi kendini

• Bünyeden bünyeye , kişilikten kişiliğe değişen bir durum .

• Bir zamanlar çalışırken ustanın eşi köye gitmişti.

usta her sabah böyle diyordu yengen 15 gün sonra gelecek yengen 14 gün sonra gelecek diye günleri sayıyordu.

Bİr gün telde eşine sen bi gel neler olacak dedi sonra bana baktı güldü p*ç.. hiç sevmezdim o ustayı :))

• Hahaha superdi bu +1

• 15 yaşında ergenliğe girer 18e kdr yapamaz 18 de sosyal eve gider 3 yıl yani sex dio beyler masturbasyon demio.

• sure veremem ama ilk fırsatı en gzuelinden degerlendirir.. hatta fırsatı yaratır... ben 1 ay diyorum max.

• bir omur dayanabilir... manuel çalışır olur biter :)-

• Masturbasyon var en kötü olasılık

• ortalama 12 saat

• haftası bitmeden isterim

• Sadece sex yapmak olarak bakmamak lazım olaya, bir erkek uzunca bir süre mastürbasyonla idare edebilir.

Yapılacak en zekice hareket bir adet brazzers hesabı almak olacaktır.

• evli olmayan seks yapamıyormu?

• doğrudur.erkek için aynı şeyleri diyemeyeceğim malesef:)

• alisan bilir tadini ama bakir ve bakire dayanir

ama su var kadinin cani sade sevdigiyle olmak ister sade cinselik olsun diye biseye baslamaz baslarsada anlamaz üzülür

• ha.3 gün falan herhalde.dul kadın duramaz illa aranır kadınlar arasında da bilinen bir şeymiş :)

• Öncekileri Göster
  • garip bir rekor denemesiyle 48 gün ilaç milaç almadan masturbasyon yapmadan durabiliyorsam, isteyince durulabiliyormuş. Lakin sonradan bunun çok gereksiz bir deneme olduğunun farkına vardım :D

Ama hayat çok değişkenli.. asla bilemeyiz kim ne kadar dayanabilir. ama zamanında çok dayanmışlığı olmuştur, bilmem şimdi ne yapar.

Sonuçta evli değilim, denemeden bilemicem :)

• Ben de 16-17ydim :) kendimi rüyalarda uyandırıyordum.

sonradan dedim ki kendime, yapmadan durmak değilmiş maharet, mümkün olduğunca uzun süre devam edebilmekmiş :) gençlik ama işte naparsın :D

• Bende deneme yapmıştım 17-18 yaşında iken. 27. günün gecesinde rüyalanmıştım, sonra orucu bozduk nasıl olsa diye heyecanla evde yanlız kalmayı bekledim =)

• Aldatılmış olabilirsin..

• olabilirsin..

• aldatmista olabilirim dikat et

• 18 yıl 1 ay 27 gün dür dayanıyorum yeterli sanırım.

• öyle valla :D

• yılların birikimi var :D :D

• aylarca dayanırım ama zor elbette...

• Böyle insanlar var ama benim için onlar dengesiz ve kişiliksiz insanlar.

• cevap yanlış yere gitti. :)

• Çevresel faktörlere bağlı.. :)

• en fazla 3 ay

• iyi öleyse iki ayligina gidim anneme

• Çok sakat bir soru. Cevap vererek evli bayanları üzmemek için susuyorum

• Hım anladım, durumunuz için birşey diyemicem

• yani cok hoslanirsa birinde arzular uyuyamsa kadininda cani var kocada 6aygiti gelmiyor

• Kadınlar için aynı durum olacağını sanmıyorum. Erkeklerin durumu kadınlardan farklı olduğunu düşünüyorum

• Öncekileri Göster
  • Ben 1 sene boyunca yapmadigimi bilirim, 3 ayligina ailesinede gidebilir, allah korusun hasta da dusebilir. Bu hic bi zaman bi kacamak bahanesi olmamalidir.

• Sevdigini aldatmak zinadan daha kotudur, allah kimseyi aldatilmaya ugratmasin.

• allah iyilere kisiligi düzdün insanlari nasip etsin zina yapan zina yapna yakisir

• Kişinin bağlılığı, sadakati ve sevgisine bağlı olarak değişen bir durumdur bu. Eğer gerçekten seviyor, gerçekten sadık olduğunu gösteriyorsa sürenin bir önemi olmaksızın - erkek ya da kadın fark etmez - bir yaramazlık yapmadan duracaktır. Bunun yanı sıra kişinin partnerine verdiği değer de çok önemlidir. Tüm bunlar göz önüne alındığında, dayanılabilir, durulabilir gibi bir yorum yapmak mümkün olmayacaktır...

• Ortama bagli.

• Dunya hali. Olur boyle seyler.hayata renk katar...aynen bazilari kendilerini asik ediyor.olcakmo kadar.

• evet sansa iyibi citir cikti ama iste gecici bir iliski yasayim diyip kopamama da var oldugun kisiyle gelir gecer iliskisi olmuyo bazen telikeli biraz

• durarım tabi niye durmicam ki..

• sex yapamadan yapılmaz diye birşey yok ! mastürbasyon var.yoo ben anlamam derse vücut kendini bi güzel haftada 2 gece boşaltır.ahlak işi o biraz.

• neden ? neresi bulantı yaptı söyle hemen bi limonata veriyim :)

• migdemi bulandiriyorsun

• gerisi ahlak işi arkadaşım.adamın tiniyeti bozuksa meyli varsa kadında yeteri kadar tatmin edemiyorsa gider gitmez atlar bağından kopmus it gibi ;)

• Öncekileri Göster
  • sanmam ki kimse beklesin...

ertesi gün arayışa çıkılır yani...

• iş yoğunluğu çoksa aramaz ama eğer rahatsa beklemesi çok zor masturbasyon yapmalı

• tamam o öğrenmiş bu işi sen ümitsiz vakasın bebiş

• yok sevgilimde daha önce esi hamileyken aldatmista bu keste beni aldatir diye

• sen eşinle ayrımı kalıcanki _?

• Öncekileri Göster
  • Hamileyken bekleniyor 3 ay neki yanında:)

• Erkegin elinde istedigi kadar.

• tühh her iki de yok..vatan saolsun

• nasil yani

Kızlar Ne Diyor 2

• benimki 3 gün dayanamaz :)

• seks yapmadan dayanabiliyordu ama ya msn de ya da mesajlaşarak yine birşeyler yapıyorduk

• bazen fantazi iyidir değişiklik yapmak gerek :)

• evet

• sanal seks ile mi idare ediyordunuz ?

Yükleniyor...