Gerdek gecesinden korkan var mı, neden?

arkadaşlar bildiğiniz gibi evlendiğiniz ilk bir haftaya gerdek haftası gerdek gecesi olarak bilinmekte türkiye de eşlerin birbirleriyle olmaları için yeni nesillerin olması gerekli olduğu için ilk gece daha endişeli tedirgin korku acı ve de duygusal anlamda ilk defa tadacağı zevk sizler olsanız o geceyi nasıl anlatmayı düşünürdünüz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla ben evlendigimde cok korkmustum ve umdugum ve istedigim gibide olmadi... pismanlik yasadim acikcasi.

insanlarin beklentisi cok farkli oluyor hele erkegin önceden tecrübesi varsa ama sanirsam ben dag ayisina denk geldim o ayri birsey, görücü usulü evlenmistim

• geçmiş olsun ne deyelim

• bosandigimdan beri hic kimse ile beraber olmadim...

• şimdiki cinsel hayatınız nasıl peki

Kızlar Ne Diyor 9

• o gece benim için bir anlam ifade etmiyor hayatımda bir değişiklik olmayacak

• çok zor çok korku dolu dakikalar kasılmaktan bacak kasları falan felç oluyo ama sonra unutuluyo alışılıyo

• kızlar korkmayın.

mutluluğa açılan pencere o.

• Çok sevdiğimden korkmuyorum qüveniyorum sevdiğime

• hiç sorma nasıl korkuyorum

• ben çok korkuyooreeee kapıda doktor beklese olur yani

• yazık ya :)

• sorma çok korkuyorum:)

• nickine yansımış neredeyse :)

• evet kız olmak çok zor:)

• yazık ya, kız olmak zor iş hakkaten :)

• Şahsen ben hiç korkmadım :)

• Nişanlıyken gördüğüm şeyden niye korkuyum yavrum :)

• görünce korkmuşsundur :))

• Korkunun ecele faydası yok :D

• bence de :D

Erkekler Ne Diyor 6

• BENCE HERŞEYİN BİR SİTEMİ VARDIR BU GERDEK GECESİNDE HEM ERKEK HEMDE BAYAN KENDİ ÜSTÜNE DÜŞEN GÖREVLERİ YAPARSALAR HAYAT BOYU UNUTULMAYACAK BİR GECE OLUR.BEN EVLİ DEĞİLİM AMA BU KONUDA ÇOK OKUDUM ÇOK ARAŞTIRDIM VE BUNU KENDİME YAKIN GÖRDÜĞÜM HERKESLE PAYLAŞIYORUM.GERDEK GECESENDE HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ OLAN ÖN SEVİŞME BU ÖN SEVİŞME KADINI ERKEĞE HAZIRLAR ACIYACAĞI YERİ BİR NEVİ KIVAMA GETİRİR GEREKİRSE ORAL SEX BİLE YAPALIR BU İŞLEM YAPILDIKTAN SONRA HERKESİN BİLDİĞİ GİBİ YAPILMASI GEREKEN YAPILIR SAKIN FANTAZİ PEŞİNDE KOŞMAYIN O GECE YAPAMAN GEREKENİ YAPARSIN 3 GÜN BOYUNCA EŞİNLE İLİŞKİYE GİRMYECEKSİN O GECE EN UFAK BİR SIKINTI HER DAİM AKLINIZDA OLUR SİZE BOL ŞANSLAR KIZLARDA KORMASIN ACIMASINI İSTEMİYORSA KENDİNİ ERKEĞİNE BIRAKSIN...

• ben bi çakiden bi de gerdekten korkuyorum. hiç olmadı. 28 yaşındayım. hergece rüyalarıma giriyo :(

• tut ellerimden verchiel korkayom :(

• endişelenme link

• O kadar korkacak birşey yok panik yapmayın yeter.

• yok yahu neden korkalım...

bakir steplerdeat süreceğiz işte...

• Olayı söyle özetlemeye çalışıyım; Turşu suyu ilk tattığımızda vucuda bir burukluk verir ama sonradan sonradan tadı çıkmaya başlar , ilk gecede bayan için sanırım böyle bir sey

• Soru başlığı ile soru icerigi birbirinden farklı

• O geceyi neden anlatmak zorunda hissediyorsun ki? Özelde kalsın.

• haklısın aslında ölçüyü kaçırmamak gerek konular ana bacıyada kayabilir insanız sonuçta değilmi

Yükleniyor...