Orgazm nedir? Nasıl orgazm olunur?

1 yıla yakındır cinsel birlikteliğim var ama daha orgazm nedir bilmiyorum şaka değil ciddiyim :D kızlar nası anlıyosunuz orgazm olduğunuzu :D mastürbasyonda da pek bişey anlamıyorum çok mu duygusuzum ki :DCinsel deneyimi bol olanlar yardım edin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar için gerçek orgazm bu değil :) biraz daha araştır.

• Ne yani benim oldugum ne. :( Ben biraz acemiyimde ..

• seninkine klitoral orgazm deniyor bir kadın asla yada çok zor diyim tek başına gerçek orgazmı yaşayamazmış..

• Tamam. Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 23

• Orgazm olamayan kadınlar için 1 dakikalık saygı duruşu lütfen. Sırıtmadan ama!

• klitoral orgazm

• Bunu kendin daha kolay keşfedersin sanıyorum.

• 44gün

orgazm avucuna osurup kokmak gibidir

• tam olarak orqazm olamıosun.. yada cok erken zevke qelıosun.. sulanıncada bırakıosun..

• partnerinle alakalı bir durummm

• Önce Yarım saat yalatman lazım yalayanda nereyi yalacağını bilmeli Sular seller gibi olmalısın sonra içeri gir diye yalvarırsın ondan sonra titmeler kasılmalar ve bağırmalar yaşarsın olur biter Sen çalışmaya devam

• bak orasi cok dogru yalayan neyi yalayacagini bilmeli

• Çok Kolay Orgazm Olman için Klitorisinle Oyna Ve Klitorisini Yalat Çünkü Kadınların En hassas Oldukları Yer 10 Dakikada orgazm yaşatıgım Sevgilim Vardı :D

• tavana bak.

• Anlatamam ! görmen lazım ! bana geri dönmen lazım !

• ne renk oluyo peki..

• Beyaz.

• Öncekileri Göster
    • orgazm olmuşsun demektir şefaf olsaydı zevk suyun diycektim

• Bu arada sen baya acemisin sanırım istersen mesaj at sana link atayım bi akç tane izle ve kendi gözlerinle gör nasıl oldugunu...

• doktora gitmelisin bence

• işte dünyada anlatılmaz yaşanır denilen tek şey bence odur...

• Oluyorsundur ama bilmiyorsundur.

• Bence erkek olduğunu bukadar belli etme google yaz bul kızların agzından cevap duyunca zevk alıyosun galıba ;)

• sitenin amacı bozuluyor

• Dogru partner olursa herseyı yasarsın

• Kadın veya erkeğin zevk almasıyla birlikte oluşan duygu,

• orgazm pasıfıklerdekı bır adanın baskentıdır

• Sendeki gel-gitler Ay'da olsa, Dünya şimdiye orgazm olmuştu.

• Partnerin iyi olmayabilir ya da sen de sorun var... Beraber destek alın bence psikolojik ve gerekirse tıbbi olarak. Partnerin bencil belki de sadece kendini düşünüyor (oldu bittiye getiriyor ) ya da işi bilmiyor ya da sorun psikolojik...

• 44gün

p*rno film izle sevişmeli olsun hayvanlıktan uzak olsun

• kendinden geçeceksin vajinan açılıp kapanmaya başlayacak sen de kasım kasım kasılarak titreyeceksin

• orgazm farklı birşey o değil senin yaptığın.. orgazmda kasılırsın titrersin sesin kesik kesik gelir vs..

• Kasılma titreme var tabi... Hatta kasıklarıma aniden bi sıcaklık doluyo karıncalanmada oluyo.

• ya senin yaşadığın normal birşey orgazmı kadınlar bile açıklayamıyor gerçek orgazmı kendinden geçiyorsun resmen ne yaptığını bilemiyorsun yani o an

Kızlar Ne Diyor 8

• zevk alıp orgazm olamıyorsan bi uzmana görün zevk alamıyorsan psikolojik.tabi partnerinde önemli?

• Evet karşıdakide çok önemli.

• Seninle alakalı bir şey değil partnerin doğru kişiyse kendiğiliğinden orgazm ne demek öğrenirsin zaten başkaları söylesede yaşaman lazım

• çok acayip bir şey

• aklina erotik bir laf yada bir filim sahnesi getirecen o an bide partnerin sexte konusarak yapacak vajinani eliyecek özelikle dis kismini

• ne demesi hoşuna gider

• aha sevgilimle aksam telde konustum üc bes laf dedi uyuyamadim olsaydi yanimda bak noluyodu

• Bunu keşfetmen kendini keşfetmenle oğru orantılı. Tek çalışmalara devam :)

• ilk birlikteligim kendi istegimin disinda 14yasimdayken oldu psikolojimle cok savastim 21 yasina kadar orgazm olmak nedir bilmiyordum oluyorum saniyordum zamanla sende ogrenirsin

• normal bir şekilde sevişirken bir anda zevk alma ivmen yükselmeye başlar kişisine göre değişsse de yaklaşık 30sn sonunda aldığın zevk doruğa ulaşır ve biranda bıçak gibi kesilir derin bir oh çekip kendini serbest bırakırsın ve artık hiç hareket etmek sevişmeye devam etmek istemezsin içindeki sevişme isteği bitmiştir kendini mutlu hissedersin. buna benzer duyguları yaşamadıysan sen hiç orgazm olmamışsın demektir. sevgilin içindeyken yaşamama ihtimalin normaldir kadınların hepsi o orgazmı yaşamaz sadece klitoris orgazmını yaşayabilirler.masturbasyondan da buna benzer duygular yaşamıyorsan sen masturbasyon yapmayıda bilmiyorsun demektir.

• orgazm bir sudur iç iç kudur

• Hahaha :)

Yükleniyor...