İlk gece korkusu olan erkekler hakkında?

Gizli Üye
Biz erkek arkadaşımla gerçekten evliliğe gidebilecek bir sevgiyle bağlıyız ve erkek arkadaşım bana kesinlikle cinsel ilişkiye girmekten korkuyor olduğunu söyledi. Onu çok sevdiğim için bu benim için büyük bir sorun olarak görülmüyor, ben ona evlendiğimizde bu durumun üstesinden gelebileceğimizi söyledim. Peki ilk gece korkusu olan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz ve böyle bir durumda ona zmanı geldiğinde nasıl davranmalıyım? Korkmamasını nasıl sağlarım?

NOT: Benim de cinsel deneyimim olmadı ama ilk gece falan tarzında bir korkum da yok.
İlk gece korkusu olan erkekler hakkında?