Beyler size bunları söyleyen bir kıza tepkiniz ne olurdu?

Gizli Üye
Sizi önemseyen değer veren bir kıza tepkiniz ne olurdu? Benim bir zamanlar sevdigim adam.. ona neler neler soyledim.. senden gercekten vazgectigimimi dusundun dedim cevaplara bakın ALLAH aşkına.. Olay karisik. Bir sekilde ayri kaldik sonra tekrar konusmustuk. Hersey guzel olacak derken. Bana cinsellik teklif etti.. kabul etmedim. Sonra baslamadan bitti.. Hani seven adam dokunmaya kiyamazdi? Ona gitmisim ve bana soyledigi sozlere bakin. Aylar sonra tekrar konusmaya baslamisiz. Ve ben ondan saatlerce telefon bekledikten sonra direk konuya daldi. Benim tanığım sevdiğim FATİH bu değildi..
Beyler size bunları söyleyen bir kıza tepkiniz ne olurdu?
Ben ona baglandim. Deger verdim. Onemsedim. Ona giden hep bendim. Ben hep biz derken. O hep BEN BEN BEN dedi. Iliskide hersey karsilikli dimi bana dedigi şu isteklerimi karsilayabilcen mi? 😢😭

Güncellemeler
+1 yıl
Değer veriyorum. Baglaniyorum. Onemsiyorum. Ilgi gösteriyorum. Ama uzulen ben oluyorum. Ve benim verdigim degerim 4 de 1 ini bana vermis degil. Agzindan bir kere Seni cok seviyorum seni ozluyorum lafi cikmadi. Yani acikca demedi. Iste Şu an hoslantidayiz dimi falan anca laf arasinda bu gecti. Keske onu hic tanimasaydim. Ben cok aci cektim. Ama o bunu bilmez..
Güncellemeler
+1 yıl
Hayir yani anlamadigim. Madem benim icin s*ks icin birlikte olacakti. Beni yani cok mu aramis. Onun istedigi kiz tipleri klup koselerinde de var bulmasi zor degil ki?
Beyler size bunları söyleyen bir kıza tepkiniz ne olurdu?