Öpüşürken dili kullanmak, dil nasıl kullanılır?

Kız arkadaşım şimdiye kadar 2 kişiyle öpüştüğünü söylemişti. Ben önceki sevgilimle sadece dudak dudağa öpüştüm ve gayet iyiydik. Bununla öpüşmeye başlıyoruz dudaklarını hiç kullanamıyor diyebilirim. Hep diliyle bir şeyler yapmaya çalışıyor , uyumsuz oluyor. Sizce bu durum nasıl aşılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Birbirinizi tanıdıkça kendi stilinizi ve uyumunuzu yakalayacaksınız, bu sorularak öğrenilecek bir şey değil, Genelde erkek partner üst dudağı, bayan üst dudağı kavramalı, ritmik ve uyumlu hareketlerle göz teması da ayrı bir etken tabi ki:)) Fransız öpücüğü daha sonraki adım biraz uyum sağladıktan sonra... iyi bakın kendinize...

Kızlar Ne Diyor 4

• içinden geldiği gibi kullanacaksın bazen çok hoş oluyor ama bazende mide bulandırıcı akışına göre hareket et

• dil, aşık adamın öpüşmesi değil,tamamen cinsellikle ilgili bana göre

• dili kullananlar tecrübelidir sade bir öpücük dışında dili kullanarak olaya erotizim katabilirsin sende benim sevgilimde dil kullanmayı bilmiyor bende onu sevmiyorum

• aşma akışına bırak

Erkekler Ne Diyor 3

• buna frenchkiss denir,dillerin sevişmesi inanılmaz zevklidir,yavaş ve ustaca hareket etmen lazım...

• dilini kobra gibi agzının içinde gezdir

• sevgilinin dilini em...

Yükleniyor...