• Sor
  • Bence

Zenciyle beraber olanınız var mı?

gerçekten bahsedildiği kadar iyi midir performansları?

En İyi Görüş

• bence her kadın ömründe bir kez de olsa bir zenciyle beraber olmalı. Kesinlikle anlatılandan çok daha fazlasına sahipler. Herşeyi geçiyorum devasa bir penisin bir kadında hissettirdiği duygu bile tek başına yeterli. Bizim kompleks abidesi erkeklerimize bunu kabul ettirmek zor ama gerçeklerden kaçılmıyor ne yazık ki ;) eğer fırsat bulursan hiç düşünme derim...

Erkekler Ne Diyor 20

• Burada bu soruyu sorup tepki alacağına git biriyle beraber zenci iyimi değil mi tecrübe etmiş olursun kimse sana laf sokmaz sende kimseye çok bilmiş alim kadın tavırlarıyla laf sokmazsın. Zaten çok alim biri olsan burada bu sormazdın. Ha bana da küçük pipili erken boşalan diyeceksen üzgünüm şimdiden söyleyeyim yaşım 20 değil 35. 1 saatten önce gelmek bana yakışmaz çocuk değilim. Hadi git şimdi zenciye mi veriyorsun yoksa içindeki azgınlığı bastırmak için 10 kişiylemi gangbang yapıyorsun ne yapıyorsan yap ama edebinle yap. Farkındaysan cevap veren 1 bayan var oda gerekeni söylemiş...

• eminim öylesindir aslansındır kaplansındır

• Sende haklısın. Burada o kadar çok sallayan var ki. Eline kız eli değmemiştir ama atıp tuıtarlar.Ben 2+1 i ve 2+2 yi yaşamış biriyim. Gerçi inandırmak zorunde değilim keyfin bilir.

• şehir efsanesi bunlar

• zenci de performans falan yok. sadece p*rno sektörünün bir abartısıdır. farkları açıklayım izninleinsanların vücut yapıları zamanla coğrafi etkilerden etkilenmiş değişime uğramıştır ve ırklar oluşmuştur. sıcak bölgelerin cinsel organları hem kadın hem erkekte büyük olur ve çabuk bozulur. erken kayba uğrar. afrika tarafında penis ve vajina büyüktür. daha türkçesi her ikisi birbirine uyumludur. ama erken yaşta bozulurlar. soğuk bölgelerde ise her ikisi de küçüktür ama uzun yıllar kendisini korur.gelelim zencilere. penis boyları uzundur ama performans düşüktür. filmlere inanmayın. kimyasal destekle çekilen filmler onlar. yaş ilerledikçe hücre yenilenmesi azalır ve penisteki kılcal damarlar ile süngerimsi doko daralır. yaş ilerleyince kan basıncı da azalır. kan basıncı ile çalışan penis ileri yaşlarda ereksiyon sorunu yaşar. iş bu halde iken en büyük sorunu da büyük penisliler yaşar. kan basıncı iri penisi dikleştirmeye yetmez.kısacası bir kısa penisli orgazm sonrası tekrar ikinci sevişmeye geçer ama uzun penisli asla. araya dinlenme vermesi grek

• yahu 70lik dededen bahsetmiyorum ben.

• Öncekileri Göster
    • :D

• p*rno filmlerinde sürekli zenci olması insanları yanlış anlamaya yol açmış. asıl amaç nedir. p*rno filmde uzun penis ihtiyaç var. erkeğin hafif geri duraraork giriş çıkışın görüntüye alınaması gerek. bu kısa peniste imkansız. beyaz oyuncular ise ya uzun penislilerden seçiliyor ya da vakkum pompla penisleri yapay uzatılıyor. zaten yapay uzatılanlar hep kırılıyor dikkat edin ortdan büküktür hep

• yok ben olmadımorta vadeli sex planımda da olmayı dşünmüyorum

• aferin sana

• eee devir kötü kolla dötü

• Bir yerde okumuştum ırklara göre penis ve vajina boyutlarında önemli farklar varmış. Bilimsel araştırma yani. Belki internetten filan da bulabilirsiniz. Yalnız kadın erkek paralel bir şekilde yani zenci vajinası da büyük. Okuduğuma göre zencilerde boyutlar fazla imiş. Beyaz ırk ortada. Çinli ve hintlilerde de ortalamanın altında imiş. İngilizce bilenler için link. Ciddi ciddi ortalama ölçü de vermişler. Bir not ölçüler inch cinsinden yani yaklaşık 2.5 cm ediyor bir inch link

• Yuh lan. Dişi birey bir soru sormuş, 70 tane erkek hallenmiş amk.

• Ya gerçekten şu türk erkeklerinin abazalığına hayran kalıyorum arkadaş kızlara sormuş cevaplayan kız sayısı 1 erkek sayısı 10

• Nedir bu kadınların zenci merakı neden önemli bu kadar bu sex

• sex kendi başına önemli elbette. amma velakin dünya çapında ünü olan bir ırkla bunu yaşamak heyecan verici olabilir bence

• Öncekileri Göster
    • Çok y... yiyenin algı dünyası değil deliği büyür.

• şekerim penisin küçük ve erken boşalıyorsun diye böylesi bir soruyu sorandan alma hıncını. git bir doktora gör tedavini. sonuçta teknoloji gelişti. cevap veremediğin şeylerde bel altına vurmak değil sonuçta erkeklik. zeka düzeyin yetmiyorsa uygun cevap vermeye git taş falan kır. atamadığın enerjin birikmez en azından. menopozlu teyzeler gibi burda çirkefliğe vurmazsın işi

• Niye sadece kızlar hayatım. En büyük fantazilerim arasında melez bir bayan mesela :) Kzı erkek karşık sorsaydın keşke...

• Çok önyargı var

• ben zencı bır kadın sıkdım ilk 2 saat ben sıktım .. son 4 saat yeter dedım ama oluyu dırıltıyor yemın edrım ustun de pervane gıbı donuyor bırde gırtlagın ta ıcıne kadar alıyor .. kadınları gıbıyse erkeklerıde*zı koruyun dagıtırlar..kac saaat ustum de surtundu bılmıyorum ama kasıklarımın tasaklarımı agrısı ve yaralar 1 hafta surdu ...fasın:(marocco) kenitra liman sehrı..350 dırhem mani...25 dolaramı ne gelıyor .. bırde beyazsan zaten cocuk ıstıyor sen de renklı gozluysen gen c kızlar hamıle kalmak ıcın gelırle ..adres tarıfım yolu dusecek arkadaslar ıcın dı

• o bilgi p*rno endüstrisinden kaynaklı bir yanlıştır. p*rnolarda zaten büyük penisli oldukları için seçilen erkekler rol alır. bu tıpkı basketbolun boy uzatmaması, uzun insanların basketbolda tercih edilir olması gibidir. araştırmalara göre dünya üzerinde ortalama penis boyunun en büyük olduğu ülkeler kuzey ülkeleridir. hatta abd de yapılan bir çalışmaya göre zenci erkeklerde sertleşme sorunu beyazlara göre daha fazladır. ama öyle bir algı yerleştiği için hemen herkes bunu böyle sanır.

• yahu ben şekil şemalle ilgili değilim. evet adamlar uzun penisleriyle ün yapmışlar ama acaba performansları da o kadar ii midir ben bunu merak ediyorum.

• tümevarım yapamıyorum diyorsun yani. o zaman şöyle diyeyim. zencilerinki büyüktür efsanesi gibi yatakta da müthiştirler efsanesi doğru değildir. performans kişiden kişiye farklılık gösterir. hatta partnerden partnere göre de değişir. aynı adam bir kadınla müthiş bir uyum yakalarken başkasıyla olduğunda sönük kalabilir. haa kadınlar arasında zenci adamdan beklenti büyük olduğu için onunla beraberken çok daha cüretkar olabilirler. bu da adamı daha iyi motive edebilir.

• mantıklı. teşekkürler

• bu soruyu türk erkeklerine hakaret sayar esef ile kınarım.

• zenci ilginç fantazi olur senin açından inşallah gerçekleştirirsin fantazini

• Bak bu soruyu bende merak ettim şimdi kızlar cevaplasında görelim

• ne bu merak...:)

• bknz bir önceki soruya verdiğim cevap

• Öncekileri Göster
    • keşke burada yazılan herşey doğru olsaydı..

• himmm dogru diyosun neydi peki...

• ben de siyah ırktanım,zenci demeniiz hoşuma gitmiyor ama ne yazık ki konu cinsellik ise bu kelime kullanmaktan sakınamıyorsunuz.performans konusuna gelince kusra bakmayın beyler,inkar etseniz de burda bir gerçek var,kalitelisi bize verildiği için mecburen perfomans yüksektir,türk kızların bize aşırı ilgi duyması sırf bundan mıdır bilemiyorum. öyle olsa çok ayıp olur :(

• tavsiye etmem bildiğin at misali :) ( not yaptırmadım ben erkeğim zaten izliyoruz o kadar bilelim yane :)

• yahu görüntüden bahseden kim ben performansını soruyorum. hem kızlara sordum cevap verenlerin hepsi erkek. bu nasıl iş anlamadım valla

• Öncekileri Göster
    • meraklı demiyorum arkadaşım biliyoruz az cok sen bunu sorarsan benim ki de öyle ister msn diye acayip cevaplar bile alırsın çünkü zenciler seks konusunda çok ilerideler ve bir kız bunu soruyosa kesin istiyordur anlayışı yaygındır erkeklerde sebep bu yani

• enteresaaannnn

• boyutları büyük oluyor derler ama benimde büyük zenci değilim aksine sarışınım

• Kol gibi penisleri olduğu konuşulur.

Kızlar Ne Diyor 4

• 5yıldız verdim :)

• bendede vardı o merak hala da var,ama çok kalın bir vibratörün dadına bakınca o kadar zevkli olmadığını anladım,bilemiyorum canlısı belki daha hoştur.ama gerçekten zenci penisi görür görmez ıslanıyorum

• sen oldun galiba :)

Yükleniyor...