• Sor
  • Bence

Evli kadın fantazisi

Arkadaslar bana genelde evli kadinlar cekici geliyor ve genelde e vli kadinlar arzuluyorum. Bayanlar sizede evli erkekler cekici geliyormu

En İyi Görüş

• evet geçen bir adam gördüm kuaforun onunde karısını bekliyordu. bekar olduğunu bilsem o kadar dikkatimi çekmezdi. acı bir gerçek ki evliler daha çekicidir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden evli bayanlar çekici geliyor sebebi ne ? Klasik cevap verme tecrübe felan deme :)

• mırın kırın yok gercekten tecrübe
      ne istediğini biliyor, onun da sana ögretecekleri var

• sebebini tam olarak bilmiyorum belki ama 20 lik çıtırlardan daha çekici geliyorlar

• Sevgili moduna girmiyorlar istediği anda bırakabilirler sesini çıkaramazlar. Canı istediğinde iki tatlı sözle güreşe ikna ederler.. Daha saymakla bitmeyecek birsürü neden...

• ben evliyim birçok erkekten evli olduğumu bildikleri halde bu tarz teklifler alıyorum.bana göre de evli bekar farketmez. 30-35 yaş aralığındaki erkekler her zaman daha çekicidir

• canımsın :)

• Ilerde evli oldugunda senin karin hakkinda boyle seyler dusunseler eminim o erkegi parcalamak isterdin:))

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendi başına gelmesini istemediğin birşeyi başkasına yapma...

• Güzel ve çekicilik evli-bekar ayrımı yapmaz ama şöyle bişey var evli erkeğe ya da kadına bakmak çok doğru bişey değil... ne demişler çalma kapımı çalarlar kapını

• Bende de var aynı şeyden başka bir erkekle evli kadın ekstra çekici geliyor. Bunu mantık ile değil hormonlar ile açıklamak mümkün olabilir

• bende de var bu fantazi heycanla bekliyorum cevapları ama kimse yazmıyo bu ne arkadas

• olgun kadın her zaman iyidir benim çok oldu mağazada çok düştü

• :) ne mağazası peki merak ettim

• Öncekileri Göster
    • güzel işim

• Markete dul kadın reyonu açmış arkadaş...

• hayır gelmiyor

• Cinsel dürtülerin duygu, ahlak vs duygulardan yoksun olduğunun göstergesi bence bu sorun. Analarımız, babalarımız hakkında böyle düşünülmesini ister miyidniz? e onlarda bir anne baba değil mi?ama dur bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafası dğeil mi

• Evli erkekle ilişki yaşamayı seçen bir kadın, başkasının yolunda giden ilişkisine kendi hayatını çok daha kolay endeksleyebileceğini düşünüyor. Var olan ilişkiye sahip olma düşüncesine bürünen kadın, eş bulma zahmetinden kurtulabileceğini fantezileri geliştirebiliyor. Psikodinamik yaklaşımda; bu tarz bir kadın, genellikle babasının prensesidir, babası onun kralıdır ve anne bir tehdit olarak ya da kendinden aşağılarda bir yerde algılanır. Çocuklukta kurulan ve 2 kadın ve 1 olgun erkekten oluşan bu fanteziye “2+1 fantezisi” adını veriyoruz. Böylece anne-kız ilişkisinin güvenliğinden mahrum kalınıyor. Bu kendine özgü aşırılıklarla dolu baba-kız ilişkisinin sonucunda, erişkin yaşamda belli bir kariyeri olan, güçlü ve genellikle kendinden daha yaşlı, evli ve çocukları olan erkek cazip algılanabiliyor.

• bilimsel bir yaklaşım olmuş

• evli kadın değilde sevgilimden hariç yabancı kadınlarla tanımadığım kadınlarla birlikte olmak istiyorum nedendir bilmiyorum

• Uckur sevdasida ondan siz erkeklere vajina olsunda yerli yabanci farketmiyor

Yükleniyor...