• Sor
  • Bence

Kızların cinselliği istediğini nerden anlarsınız?

Kızlar bizim azdığımızı önümüzdeki kabarıklığa bakınca anlıyor? Peki erkek nasıl anlar kızın cinselliği istediğini? Kıza şöyle bir baksanız... Daha Fazla

En İyi Görüş

• şimdi şöyle anlatayım; böyle sana bakarken bir gözü seğirmeye başladıysa, arada şöyle bir titreme geliyorsa üstüne, bil ki kıvama gelmiştir?!?kusura kalma ama bizim verdiğimiz fizyolojik tepkiler sizinkiler gibi gözle görünür hale gelmiyor, en fazla sana bakışından, mimiklerinden falan anlarsın. bu arada, etmus'un tespitleri fena değil hakikaten, bunu da kabul etmek gerek:)

• titreme olayi ileriki asamalar harici olmuyor ama odaklanmis aklin bir karis havada oldugu bakis hep aynidir basta :) bir de ornegin bir yerde oturuyorken aniden selam verir yahut bir sey dersen ellerini nereye koyacaklarini sasirabiliyorlar

• sen yaşadın sanırım bu durumu:d

• yok valla ben yaşamadım ama benzer duyguları yaşayan birini tanıyorum, aha da burada:
      link

ehehehhe...

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• bakışlarından falan anlaşılır

• konuşmaları durağanlaşır, yüzü kızarır, sana veya başka biyere dalıp gider, sorularına mantıklı cevap vermez, ama yerinde de duramaz eli ayağı rahat durmaz ve sen bunların olup olmadığına bakarken o senin çoktan pantalonunu indirmişse cinselliği istiyodur.

• senin kabaran yerine baktığında ağzının kenarını yalıyorsa ve de gözlerini dudaklarından ayırmıyorsa ordan anlarsın.

• ben birinden kızlar zevke gelince göğüslerinin ucu şişer diye duymuştum. doğrumu acaba

• kısmen doğru, üşüyünce de kalkıyomuş

• Öncekileri Göster
    • zaten olay da burada :D deneyimin yoksa golf bir kadini daha ciplakken zevke gelmis gormemissin demektir ki sadece duymussun olayi... bol sans sana :D

• deneyimim olmadığını nerden biliyon keraneye giderken yanımdamıydın

• etmus anlatmış tecrübe konuşuyo =)

• haha saol :)

• Hiçbir şekilde anlayamazsın belli etmezler.Sen 2 adım yanaşıcaksın onlar 1

• anlasiliyor ama kadinlarin ifadelerini iyi ayirt edebilmeyi gerektiriyor :)

• Haklı olabilirsin. Ama Hiç öyle bi kızla karşılaşmadım. Yada bende sorun var :)

• sürekli dudaklarına vb bakıyor odaklanıp kalıyorsa, bir şey sorduğunda dalıp gitmiş ve aynı zamanda domates gibi kızarıyorsa anla ki aklı pek de yerinde kalmamıştır o an :)

• güzel tespit :d

• hatta anlamis sekilde gulup ayip ayip de bak iyice renkten renge girerler... o zaman kesindir seni dusundugu

• +1

• hukhkıh

Yükleniyor...