Sekse doymayan kadınlar neden evlenmek istemez?

cinselliği sürekli ve sınırsız yaşamak isteyen kadınlar neden evlenmek istemiyor?eşlerinin onu sıkacağınımı düşünüyor?eşim sexe doymasın istiyorum fantazici olsun istiyorum,yerine göre bana sözünü geçirsin istiyorum,böyle birini bulmak çok zor sanırım,çıktığım kızlar hep sakin ve masum:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çünkü diğerleri ile birlikte olunca sorumluluk yok kıskanan yok vs.ayrıca maddi kaynak.

• kıskanma yaşını geçtim sevgi olsun saygı olsun ama herşeyde olsun

• Öncekileri Göster
    • istemem.

• tamam

Kızlar Ne Diyor 4

• bi sevgilinle beraber olmak var bide eşinle olmak var eşinle beraber olunca hicde masum olmaz emin ol

• sınırsız olurmu?

• Öncekileri Göster
    • Aarkadan seks

• igrenc

• erkek izin vermesede kadın istedikten sonra herşeyi yapar bencede izin vermeli kadın erkeğine ait olmalı ama heyecanda yaşanmalı doğrıu düşünüyosun sevgilimde senin gibi düşünüyor çok mutluyuz evlenicez bakalm nolcak:DD

• mutlu olun

• teşekkür

• anlaşılan evlenince eşinin erşeyine izin vereceksin ,senin bigi koca dost başınaaa

• gerçekten istermiydin sevgilininde benim gibi düşünmesini

• Öncekileri Göster
    • cevap yokmu

• günaydın burdamısın:)

• Papaz hergün aynı pilavı yemez ya da bir başka deyişle hergün aynı çorba içilir mi nan :D

• evli olunca aynısını yemek zorundamı:d

• Öncekileri Göster
    • anladım sana mantıklı ama bana değil bir yerden sonra insan kıskanıyor çünkü :p

• ben yapmıcam sadece eşim yapıcak kıskançlıkta olacak sadece bedenini tatmin edecek

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen şuna desene ben abaza kaldım sex te sınırsız olan hep sex isteyen biriyle yaşamak isterim. İstersek başkalarıyla da yaparız bağlılık yok hatta grupda olur vs vs. Hiç lafı çevirme bence bunu direk sor daha iyiydi.

• yaşanabilir evet

• benimde düşüncelerim aynı.cinsellik sınırsızca yaşanmalı ben bu yaşıma kadar gay ilişki hariç herşeyi yaşadım o da zaten olmasın.benim eşim sevgilim istedikten sonra her türlü fantazisine uyarım istanbuldayım sen?

• gay ilişki iğrenç,grup bayan kabul ederse olur ama istemesse istediği gibi olur

• Öncekileri Göster
    • soru başlığını tekrar okudum da sekse doymayan kadınlar evlenince bu isteklerinin engelleneceğini düşünerek evlenmek istemezler.şimdilik sohbet ederiz dedim bende :)

• ikimizde bekar olmaz teşekkür ederim

• senden lıght erkek bile olmaz zero olabilir

Yükleniyor...