• Sor
  • Bence

Öpüşmeyi bilmemek çok itici bir şey mi?

şimdiye kadar 2 kişiyle öpüştüm. ama ilkiyle böyle en fazla yarım saat falan bişeydi 2.de bana dedi ki sen öpüşmeyi bilmiyorsun falan asşağıladı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Gayet normal kendisi biliyor muydu acaba:)) neye dayanarak bilmiyorsun dedi, diyemediniz mi maalesef her önüme gelenle öpüşmediğim için öğrenemedim, kusura bakmayın beyefendi:)) öpüşme stili kişilere, haz alma ve hoşlanmalara göre değişir. belli bir zaman ve birliktelikten sonra zaten kendinize göre bir stil ve uyum geliştiriyorsunuz...

Erkekler Ne Diyor 16

• Sonuçta deneyerek öğrenilir herşey.Üzülmene gerek yok.

• acele etmşsin

• takma kafana öpüsmeyi bilen anasinin karninda örenmedi sende örenirisin takilma böyle seylere.

• zamanla öğrenirsin, erkek arkadaşın odunluk yapmış biraz :)kimse anasının karnında öğrenmiyor, dediğin gibi daha hiç tecrüben yok.öpüşmeyi bilmemek iyi bir şey değil ama tecrübe etmeden de öğrenilecek bir şey değil. çok fazla kafana takıp moralini bozma.sonuçta cinsellikte her şeyi zamanla öğreneceksin. karşındaki erkeğin senin tecrübesiz olduğunu bile bile böyle konuşması onun ayıbı.

• bencede okuzun teki :( her onume gelenle opussem daha iyi olacakti sanki

• Öncekileri Göster
    • okuzsunuz hepiniz o zaman :D

• evet :) ve işin kötüsü kızlar da okuzları seviyor daha çok :)
      bu sorunlar bitmezzzzzz :)

• itina ile ders verilir :)

• teorikse kabul edebilirim

• Öncekileri Göster
    • bende oyle yaptim hakarete ugradim resmen :((

• karşındaki öküz ise yapacak bişe yok!

• bilmeyeni makbuldür bu işlerde kızım =) öyle söylerseler çok kimseyi öpmedim ki de geç =)

• Test yapmak lazim boyle bir anda karar veremiyorum

• bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demşler :*

• of saçmalama yaa

• Bi daha o i*neyle öpüşme dudaklarından mahrum kalsın.

• ayrildim zateen cok kiriciydi

• Öpüşmek için can atan erkek çok etrafında. Kendini önemse.

• bosversene zamanla öğrenrsn bende hiç yok mesela

• ben 7 yaşımdan beri öpüşüyorumda ne boka yarıyor bir yararı yok

• zamanla alışırsın

• bir yaşıma daha girdim. öpüşmeyi bilmek veyahut bilmemek gibi bir kavram mı var da benim haberim yok? öpüşmek evrenseldir. kimi zaman dudaktan ufak bir bukle, kimi zaman ise dudakların birbiriyle dans etmesi vs. bilmemek diye bir şey yok. dilin dile değimesi, dilin gırtlağa kadar girmesi gerekmez. hissetmek gerekir.

• Ohhooo sen iste bu sitede sana öğretmenlik yapacak 77668687575 kişi var :D

• :D

• Öncekileri Göster
    • ciddi degilim zateen aaa :D

• :D:D Ama bak hoca adayları gelmeye başlamış :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Dil sudak dalaydın

• yarım saat öpüşme mi olur :/sana bu lafı diyene sorsaydın madem öğretseydi öpüşmeyi

• oyle hi terbiyesizligin uzerine ayrildim zaten direk :s

• kafaya takılmayacak şeyler bunlaaar

Yükleniyor...