Kadın ne ister? Kadınlar bir ilişkide daha çok neye düşkündür?

Kadın ne ister, bir ilişkide daha çok neye düşkündür? Sevgi saygı anlayış vs gibi yoksa sex mi ister, yani genel amacı nedir kadının? Kadınlar ne ister?


0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

 • Yapılan bir savaşta ünlü kral Arthur maalesef esir düşer. Karşı tarafin kralı bu büyük şahsı affedebileceğini ancak bir şartı olduğunu söyler. Kendisine bir soru soracaktır. Eğer Arthur soruya doğru cevap verebilirse hayatı kurtulacak aksi takdirde ölecektir. Soruya cevap verebilmesi için 1 sene süresi vardır. Soru aynen söyledir: KADINLAR NE İSTERLER?

  Bu soru tabi ki dünyanın en zor sorusu. Ancak kralın fazla bir tercih şansı yoktur. Ülkesine geri döner. Türlü alimlere, bilir kişilere danışır ama soruya tam bir doğru yanıt bulamaz. Bu sorunun cevabını sadece yaşlı bir cadı bilmektedir. Artık en son gün gelmiştir ve Arthur mecburen cadıya gider. Cadı soruya cevap verecektir ancak bir şartı vardır. Cadı cevap karşılığında Arthur'un yakın arkadaşı ve en iyi ve yakışıklı şövalyesi ile evlenmek istemektedir. Arthur yıkılır ve bunu kabul edemeyeceğini söyler ve cadının yanından ayrılır. Sövalye olanları duyar ve krala koşup hiçbir seyin Arthur'un hayatından daha önemli olamayacağını söyler.

  Ve cadıdan cevabı alırlar. HER ZAMAN KENDİ ÖZGÜR İRADELERİYLE KARAR ALMAK İSTERLER.

  Evet kesinlikle doğru olan bu cevap sayesine kralın hayatı kurtulur, ancak şövalyenin hayatı sönmüştür. Cadı dünyanın en çirkin görünüşlü mahlukatıdır. Yemek yerken kuşar, tükürür ve her olumsuz davranışı gösterir. Şövalye ile evlenme gününde bile iğrenç davranışlar göstermiştir. Nihayet şövalye için en kötü an yani gerdek gecesi gelir. Ancaaaakk odaya girdiğinde karşısında cadı yerine dünyanın en güzel kadınını görür. Acayip şaşırır ve sorar. "Sen kimsin?". Kadın cevap verir. "Ben evlendiğin cadıyım. Ancak gündüzleri son derece çirkin ve geceleri son derece güzel olurum. Ya da gündüzleri son derece güzel veya geceleri son derece çirkin olurum. Nasıl gözükeceğime sen karar vereceksin".

  Şövalye çok kısa bir süre düşünür. Geceleri mükemmel bir sevgili mi yoksa gündüzleri eşiyle beraber kazanacağı saygınlık mı? Ve şöyle cevap verir. "Nasıl olmak istediğine sen karar ver lütfen. Ben senin her haline karşı saygiliyim." Cadi bu karar karsisinda çok sevinir. "Sen bana seçme özgürlügünü verdin ve beni kisitlamadin sövalyem. Bu yüzden ömür boyu yanında güzel ve saygılı biri olarak gözükeceğim". Pekiiiii burdan çıkarttığımız sonuç ne? Ben size söyleyeyim isterseniz: KADINLAR İSTER SON DERECE GÜZEL İSTER SON DERECE ÇİRKİN OLSUN HER ZAMAN CADIDIRLAR.

  KADINLAR NE DER NEYİ KASTEDER?

  - Ihtiyacimiz var. (ISTIYORUM)

  - Ne istiyorsan onu yap. (NASILSA BEDELINI ÖDETECEGIM)

  - Konusmaya ihtiyacim var. (ONAYLANMAYA IHTIYACIM VAR)

  - Konusmaya ihtiyacim var. (SIKAYET EDECEGIM)

  - Sinirli degilim. (ELBETTE SINIRLIYIM APTAL HERIF)

  - Romantik olup da su isigi söndürür müsün? (SARKAN YERLERIM VAR DA !)

  - Bu mutfak cok kullanissiz. (YENI BIR EV ISTIYORUM)

  - Yeni gece ayakkabisina ihtiyacim var. (ÖBÜR 60 CIFT TOZLU)

  - Beni seviyor musun? (PAHALI BIR SEYLER ISTEMEK ÜZEREYIM)

  - Beni ne kadar seviyorsun? (BUGÜN BIR HALT KARISTIRDIM)

  - Popom biraz büyük mü? (BANA GÜZELSIN DE)

  ..

  0|2
  • Şikayet

   - iletisim problemimiz var. (BENIMLE HEMEN UZLAS)

   - Hayir bagirmiyorum. (BENIMLE HEMEN UZLASSAN COK IYI EDERSIN)
  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   ne yazı dizisi ama çok hoşuma gitti gülmekten patladım burda harikasın sen ya sabah sabah güldürdün yine beni helal olsun :)))))

  • Şikayet

   tşkler. :))))