Cünüp gezmek günah mıdır?

Yaklaşık 25 gündür Cünüp geziyorum. Üşengeçlikten. Çoook mu günah :'( _________________________________________________ Hakaret içeren... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ama farkındayım her işim ters gidiyor. En son dün gece Sevgilimden ayrıldık, ikimiz de sevdiğimiz halde !
Bu gece uuyuyayim da. Yarın sabah alsam ? :D hay mk ya nolcak boyle :/ Yarın Yarın inş. Saolun cevaplar için
sevgilimle bu meseleden dolayı ayrılmadık lan aramızda bir pürüz vardı. Ayrıca ben kokmam bakımlı biriyim bakmayın cünüp dolaştığıma :D

En İyi Görüş

• Guslü terk eden dinden çıkmazsa da büyük günah işlemiş olur. Gusülsüz gezen, namaz kılamaz. Namaz kılmamak insanı küfre sürükleyen büyük günahlardandır. Böyle bir kimsenin de imanını kaybetmesi çok kolay olur. Onun için guslü geciktirmemelidir! Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Allahü teâlâ buyuruyor ki: Şu üç şeye devam eden, gerçek dostumdur. Bunları terk eden de, gerçek düşmanımdır. Bu üç şey, namaz, oruç ve cünüplükten gusüldür.)

• harikasın dostum. teşekkürr ederim

• Öncekileri Göster
    • (Cünübe, sarhoşa rahmet meleği yaklaşmaz.) [Bezzar]

• hacı öldürcen mi beni ya bir dur gözünü seviym bunları okuduktan sonra uyuyamam ben bu gece ki . kaçtı uykum ya :S:S