Cünüp gezmek günah mıdır?

Yaklaşık 25 gündür Cünüp geziyorum. Üşengeçlikten. Çoook mu günah :'( _________________________________________________Hakaret içeren yorumlar yazacaksanız yazmayın !

Güncellemeler:
Ama farkındayım her işim ters gidiyor. En son dün gece Sevgilimden ayrıldık, ikimiz de sevdiğimiz halde !
Bu gece uuyuyayim da. Yarın sabah alsam ? :D hay mk ya nolcak boyle :/ Yarın Yarın inş. Saolun cevaplar için
sevgilimle bu meseleden dolayı ayrılmadık lan aramızda bir pürüz vardı. Ayrıca ben kokmam bakımlı biriyim bakmayın cünüp dolaştığıma :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Guslü terk eden dinden çıkmazsa da büyük günah işlemiş olur. Gusülsüz gezen, namaz kılamaz. Namaz kılmamak insanı küfre sürükleyen büyük günahlardandır. Böyle bir kimsenin de imanını kaybetmesi çok kolay olur. Onun için guslü geciktirmemelidir! Hadis-i şerifte buyuruldu ki:(Allahü teâlâ buyuruyor ki: Şu üç şeye devam eden, gerçek dostumdur. Bunları terk eden de, gerçek düşmanımdır. Bu üç şey, namaz, oruç ve cünüplükten gusüldür.)

• hacı öldürcen mi beni ya bir dur gözünü seviym bunları okuduktan sonra uyuyamam ben bu gece ki . kaçtı uykum ya :S:S

• (Cünübe, sarhoşa rahmet meleği yaklaşmaz.) [Bezzar]

• (Cünüp olunca, çabuk gusletmeli! Çünkü kiramen k�tibin melekleri, cünüp gezenden incinir.) [Ey Oğul İlmihali]

(Canlı resmi, köpek ve cünüp bulunan odaya rahmet melekleri girmez.) [Nesai]

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 17

• Detayı okumadım neyse ''cünüp'' demeyin şuna gülüyorum

• cünüp olmuş :D

• bunu okuyunca ben de güldüm :Dd

• Cünup olsan da temizsindir umarım? :(

• tabi ki :F

• dini boyutu bir yana da ,harbi 25 gündür yikanmadin mi :S

• yav güzel arkadaşım aşağıda kaç kere belirttim niye anlamıyorsunuz yıkandım haftada 2 yıkandığım da oldu ama nasıl; 2 dakika sürüyordu hatta 1.30 hemen girip hemen çıkıyordum. Sevmiyorum suda çok kalmayı. Anladın mı?:/

• Anlamadığım evlenmeden önce neden cinsellik yaşayıp büyük günah işliyorsunuz

• zebaniler üstüne sperm atarmış ona göree :)) pis herif seni ;)

• +1

• yav aramızda bir pürüz çıktı. banyo meselesi yüzünden ayrılmadık !

• zebaniler üstüne sperm atarmış ona göree :)) pis herif seni ;) yorumunu beğendim say bu arada arkadaş kız ayrılmakta haklı yine 25 gün iyi dayanmış ben 7 gün banyo yapmasam kokuyorum diye dışarıya çıkmam

• Öncekileri Göster
  • bence sen güzel bir hamama git :) arkadaşlarının yerinde olsam sana kirli diye lakab takardım :D

• Umarım haklı çıkarsın. Neyse film izliyelim birazcık da. yarın devam ederiz hayırlı geceler :D

• üzülme düzelir:)

• heee iyi iyiiii. biz de beraber dondurma falan yerdik aynı bardaktan iki pipetle kola içerdik :D cici bir çifttik ya :/

• Öncekileri Göster
  • Siteye bile girme fırsatı bulmuşun da bir gusüle bulamamışın kalk al 5 dakika töbe yarabbi bende üşengecimde bu kadar değil

• Ayy canıııımm saoll genelde çoğu nicke bak seni eksiliyorum diyolar :D
      eksik olma :)

• .Allah eyilik sağlık versin nicki güzel :)) Çok güldüm sana süpersin valla :))

• Eyyimm topraam sen naassın

• Öncekileri Göster
  • 25 gündür yikanmadinmi hic ? Dikkat et küflenme

• aa lalim burası cinsellikmişya bende ne diyo bu emi diyorum:)

• ne işin var kız burda :)

• :))

• müslümanın zırhı gusüldür...!

• sen demi burdasın
      imam pırt yaparsa cemaat ... :D
      bende yorum yazacam :D

• Bi 25 gün daha gez.

• peki

• Cünüb diyor hala :DDDDD len sen zaten bastan boka batmişsin Evlenmeden cinsellik yapan sen ki en büyük günahlardan biri simdi de cunub diyor ya. Bi Müslüman ol... Simdi burunların cevabında hazır biz neler gördük die kıyamette görürüm sizi valilik dışı cinselliği erkeksin tutamadım de bakayım bak neler geliyor basa!...

• Ötme ...

• Sanıyorum güzel şeyler yazmak istemişsin ama anlaşılmıyor canım ya :)) Buralarda zırvalamak yerine biraz kitap okusan ...

• Hadise göre bastığın toprak sana küfür edermiş :)

• Tabikide günah.

• derhal git abdest al ve imaana gel ! münafık !

• Cünüp adamın sözleri de cenabet olur ben cevap vermem :)

• müslümanım diyen bir kula yakışmayan bir durumdur.. kendinize ona göre yorumlayın..yargılama hakkımız yok ancak yakıştırmakta mümkün değil demi ..!

• çoook günah. cezası cehennemde. üstüne sperm atıyor zebaniler

Erkekler Ne Diyor 31

• Gusülsüz gezen, namaz kılamaz. Namaz kılmamak insanı küfre sürükleyen büyük günahlardandır. Böyle bir kimsenin de imanını kaybetmesi çok kolay olur. Onun için guslü geciktirmemelidir! Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
    (Allahü teâlâ buyuruyor ki: Şu üç şeye devam eden, gerçek dostumdur. Bunları terk eden de, gerçek düşmanımdır. Bu üç şey, namaz, oruç ve cünüplükten gusüldür.) Beyheki.
    cünüp olanın evinde bereket de olmaz. köpek ve cünüp bulunan odaya rahmet melekleri girmez.

• Araştırmaların kaynağı nedir

• tek kelime günahtır VESELAM..

• temiz olmak senin manfaatine.

• kardeş namaz kılmıyorum diye cünübmü geziceksin belki dışarda seni kaçırıp skip atcaklar ölcen cünüp gidersin la

• hacca da git amg dini oyuncak ettiniz

• Sözün bittiği yerdeyiz

• iyi değil derler sanmam gühan olduğunu 25 gün olmasada :) 1-2 gün hepimizin başına gelmiştir o kadar da çok gezme :)

• cinsellik olduüunu sen diyince anladım :)

• havalar o kadar sıcakki hergün yıkanıyoruz sen nasıl sabrettin :D

• ya bir insan 25 gün duş almadan nasıl durur iğrençsin yaa

• hayvanlar bile bu kadar banyo yapmadan duramaz ne diyeyim sana senle beraber olan kızda senden kalır yanı yokturtencere yuvarlanmış kapağını bulmuş:)

• kimse hakında ileri geri konuşmuyorum
      doğruyu söylüyorum bitarfınamı geldi
      dikat et

• bana soracan ulan sen ne köpeksin de sevdiğim kıza hakkında ileri geri konuşursun?

• hadini bil sanamı soracağım

• Öncekileri Göster
  • Evladım olsan eldivenle severim !

• güneh limitini doldurmusun zaten bosuna su israfi yapma sene sonu yikanirsin .

• Lan git gez cünüp gez naıyosan yap bidaha soruyu güncellersen varyaa

• ahA:H:çaS:Dça:Sç tamamlan tamam.D:dfç.:

• Hani 4-5 gün falan desen anlarım da 25 gün insan banyo yapmaz mı; abdest almaz mı bea... Kokuyorsundur da farkında değilsindir; belki de sevgilin pisliğine dayanamadı da terketti seni.

• günah tabi bilader üşencek bişe yok 25 gündr duştamı almadın hiç abdest 2 dakkanı almaz yapma günaha girme

• Yıkıl şurdan münafık :) Yada yıkılma la acıdım yıkanda gel :)

• sen niye gizlendin olum :D ahahahah:D:D:D:D:
      brezırs veriyim mi kenkeee eşdi eşdi takılırsın xd

• bende

• iks en iks iks hacıııııııııııııııııııııııııııııııııııı

• Öncekileri Göster
  • 25 gün cenabet dolaşmak nedir ya :D Onu da geçtim, 25 gün boyunca banyo yapmamak. Vay arkadaş. Sevgilin seni ter kokusundan bile bırakmış olabilir :D Günah elbette.

• :D

• Bi hamama git 5 kese attir...

• moruk günah olduğunu söylemeyen kalmamış neden şimdiye kadar banyo yapmadın

• ne günah mı oda ne öyle bişe yok yalan :)

• günah değil rahat uyu dostum

• cünüp olarak dışarı bile cıkmam valla kesn ya başıma kiremit düşer ölrüm ya araba çarpar giderm ya da başıma bir bela gelir die kafayı yiyp stres yaparım o yüzden hemen temızlnirim:d zaten günah olp olmadıgını anlaman için o 25 gün içinde bir dikkat et geriye dön hiç bir işin rast gitmemştr:d

• Artık geride kaldı bir gusl al normal abdestte al temizlen bir güzel sonrada bir namaz kıl kötü giden herşey için bir dua et. sabaha herşey düzelir

• aynen kardeş, diyorum ya farkındayım. Bana senle evlenecem erkeğimsin diyen kızla bile ayrıldık. düşün yani nasıl oldu anlamadım bile :S

• abdest abdest fazla aldığımda kendi kendime kafayı yiceğim günler oluyor olmasa belkide insan daha rahat beyinli olacak ? ama günah diyip alıyoruz yapacak birşey yok

• hı hı

• yani 25 gündür banyo yapmıyorsun O_o

• yav banyomu da çok kısa yapıyorum. duşa giriyorum bir su döküp çıkıyorum hemen :/ yapıyorum yani

• merak etme ben 4 yıldır öyleyim

• yıkanıyom çıkıyom ağza yüze su alıp veremem genzime kaçıyor :D:

• hıııı sen ölmüşsün ya benimkime göre :D

• yok almıyom gusl

• Öncekileri Göster
  • Ne olacak benim bu halim :S

• nlmşş haline :(:(

• En fazla iki vakit cunup kalabilirsin. Fazlasi cok gunahtir.

• 1 dakika sonrasina garantin yok. Sabahi gorebileceginden eminsen birak.

• Eyvallah kardesim.

• tuttum seni başgan. varol saol

• Öncekileri Göster
  • ula halı saha maçı da mı yapmıyon ? duşa girerdin en azından.halı saha da olsa sosyal aktivite şartmış demek ki...

• evsiz misin kardeş 25 gün boyunca banyo yapmadan nasıl geziyorsun?

• o aradaniyet edip üç ağıza üç burna su çekeceksin bitti gitti. buna mı üşeniyorsun. bu kadar üşengeçlikle bu yaşa kadar iyi gelmişin.

• Duşa girip bir su döküp çıkıyorum hemen. Duş almaktan nefret ediyorum :(

• kurana inanıyorsan günah inanmıyorsan değil :D

• Günah tabi bizim inanaşımızıa göre cünüpken yedigin yemek haram attıgın her adım günah olarak hanene işliyor dostum zor bişey degil duş alırken iki hareketten ibaret bence hiç degmez çabuk duş al gusul abdestini al rahatla...

Yükleniyor...