Cinsellik soruları....

Sizcede cinsel soruları sorarken gizli sorma muhabbetini kaldırmaları gerekmezmi azıcık insanların cesaretlice davranmaları gerekmezmi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vur kaç gibi cesaretsiz vede basiretsiz kişilikleri olanlar aslında yeni ergenler yazıyor bu tür soruları.halbuki aç sineni görsün bütün dünya.

• hadi bekliyoruz hadi hadiiii

• +1

Kızlar Ne Diyor 6

• Tam tersi .Cinsellik bölümü dışındaki gizlilik kalkmalı

• Sadece cinsellikte değil,her kategoride gizli soruluyor pek çok soru fark ettiysen. Cesaretle alakası yok bence.

• Tabiki sadece cinsellikle alakası yok ama düşünki sana biri burda yorum yapıyor nedir kim olduğu belli değil saydırıyor buna çanak tutanda gizlilik ilkesi değilmi ? insanların terbiye dışı cesaretini yükselttiğini düşünüyorum ben açıkcası..

• Gizli olabilmeyi kötü yönde kullanmak evet yanlış ama diğer türlü herkesin rahatça cevap verebilmesi ya da soru sorabilmesine imkan verdiği için doğru buluyorum.

• gizlilik kaldırırmamalı

• Ya bari bu soruda gizleme kendini bu soruda kötü olan ne var da gizli vp verme gereği duydun ?

• insanların belirli bir kimliği varbelki kadının eşiyle sorunu var,mahremini herkesin açıkça bilmesine gerek yokbelki kızcağızın sorunu var,utanacak açıkça söylemeye,arkadaşları var e zaten açıkça söylese onlarla paylaşır değil mi?bu yüzden gizlilik gereki die düşünüyorum

• Ama gizlilik burda terbiye dışı cesareti arttırmıyormu sencede..

• Öncekileri Göster
    • Yani işte artık refleks haline gelmiş bu soruda gizli cevap verilecek bir durum bile yokken direkt gizliye bağlıyor bazıları..

• zorum yok,cevaplarıma sarkıntılık yapıldı bir ara gizlenmedim
      resmen her cevabımın altına aynı kişi yorum yaptı,şöylesin de böylesin de..
      bunun gibi
      bu yüzden bu kategoride açık yorum yapmak hoşuma gitmiyor

• Cinsellikte gizli sorulup cevap verilmeli ben dogal karsılıyorum burası daha özel bir kategori.

• Burda terbiye sınırlarını aşan insanlar var ise bence bu gizli sorulan sorulardan ve gizli cevap verme hakkından kaynaklanıyor normalde düşünki gizli cevap verilmese ya da sorulmasa okadar edep dışı ne soru sorulur nede cevap verilir...!

• cinsellikte sana edepli gelen sey bana normal gelebilir. gizliden cevap verip sacmalayanlar heryerde var ama burası cinsellik bölümü. Gizlilik olmalı. Gercekten yardıma ihtiyac olupta cekinen üyeler var burda.

• Bence asıl gizlilik zihinde olmalı burda değil :) beni anladığını düşünüyorum bende seni anlıyorum ve teşekkür ediyorum

• Ondan sonra 9999 erkek bize arkadaşlık teklifi göndersin, mesaj atsın. Kim uğraşır :)

• Ama bunu engelleyebiliyorsun istersen sana burda kimse mesajda gönderemez arkadaşlık isteğide gönderemez dimi :)

• Öncekileri Göster
    • e zaten gizlisin seni kim bulupta istek gönderecek :)

• Kastedilen arkadaslik isteklerini tumden engelleme

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence bu bölümde gizli sorulabilir sorular.

• Yapılan cevapların %90'ı hiç samimice değil. Dediğin şekilde bu muhabbet kalksaydı iyi olurdu.

• Sorular gizli kalabilir, cevaplardan gizli kullanicinin cevap vermesi engellenmeli. Soranlar dikkat etmeli buna.

• Bence sorulan sorulara verilen cevaplara göre kişi ifşa olsun, yani mesela 10 dan fazla cevap soru soranla dalga geçecek nitelikleyse modlar gizliliği kaldırsın

• Tabikide kaldırılmamalı.Bir bayan cinsel yönden her hangi bir sorununu yazıyo sonra burdaki abaza erkeklerde hemen ekliyo saçma saçma yorumlar atıyo

• gizli hepten kaldırılmalı

• +1

• Gerekirde sonra ekliyen arkadaşlar cevaplarınızı okuyup yargısuz infaz yapıyorlar... Sapık gözüyle bakıyorlar...

• adamlar sporda bile gizli soruyo :))9

• kesinlikle katılmıyorum. zaten insanlar bu konuyu çok zor konuşuyor. böyle bir imkan verilmişken hiç olmazsa kendilerini afişe etmeden dertlerine derman arayabiliyorlar, rahatça yazabiliyorlar. cevaplayanın niyeti başka bir şey değilse neden soranın kimliğini merak etsin.

• saçmalama be kardeşim cesaretimizi buradamı sergileyeceğiz, senin söylediğine gerek yok böyle iyi bence

• bu soruya bile gizli cevap veriyorsun yok artık ya :D

• Öncekileri Göster
    • göğüs gerdiğin şeyler seni yok etmiş görünmez bir korkak kılmış .)

• allah sana akıl fikir versin,boş teneke çok ses çıkarır derler ya sende o misalisin..tamam benden bu kadar cahile laf geçiremem ne halin varsa gör :)

Yükleniyor...