Yabancı bir erkekle evlilik

İlk okuldan sıra arkadaşım olan çok yakın bır dostumu ,facebook sayesınde seneler sonra bulduk. Ünv. yurt dışında okumuş ordan tanılştığı israil kökenli erkek arkadaşıyla gecen sene evlenmişler. Gecen gün evine davet etti sohbetımız sırasında evliliklerinın nasıl gittiğini sordum üzgün bir ifadeyle her şey yolunda gidiyor diyip İlk gece birlikte olduktan sonra bana aa sen bakıremıydın, neden senı kımse arzulamadı mı,beğenmedı mı dıyıp kızı rencıde etmiş istemeden. Sen ne dedin dediğimde ne desem anlamıycağı için geçiştirdim dedi. Sen sen ol Türkten başka birisi ile evleneyım deme dedi. Aşk evliliği yaptım ama bazı durumlar kültürel açıdan noksan kalıyormuş dedi.ve canını da yakabılıyormuş diye ekledi.Kendını hiç bu kadar değersiz aşağılanmış hissetmemiştim dedi,o anda bir türk erkeğiyle evli olduğumu düşündüm dıye ekledi.o lafından sonra soğduğunu ve derin pişmanlık duydugunu dıle getirdi.hem güldüm hem üzüldüm. Siz ne duşunurdunuz böyle bir durumda.. Arkadaşıma gerçekten üzüldüm

0|1
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik şans iyiside cikiyor kötüsü de bunun farklı biir millet'ten olup olmaması önemli değil . Ancak dinen olaya bakarsak çok farklı bir müslüman kız farklı dinden bir erkek ile evlenmesi yasak olarak biliyorum ..

1|0
    • Şikayet

Artık olan olmuş. :)

• Şikayet

olan olmus tabiki bize söz düşmez ben düşüncelerimi söyledim yanlızca kendine yazık etmiş ..