Cinsel ilişki ortalama ne kadar sürer ?

Merhaba arkadaşlar. merak ettiğim bir konu var. internette araştırmama ragmen bulamadım. ön sevişmeden sonra cinsel ilişki ne kadar sürer

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erken boşalma sorunu olanlarda 1-3 dakika arasında...Kontrolsüz boşalma sorunu yaşayanlarda 1- 5 dakika arasında...Normal ilişkilerde 4 - 12 dakika arasında...İşinin uzmanıyla 20-20.000 dakika arasında...

• Teşekkürler, en iyi cevabı sürekli değiştirme...

• Öncekileri Göster
    • farkındaysan uzmanmışım dedim:D

• yok :D ben kendi uzmanlığımdan dem vurdum:D

Erkekler Ne Diyor 28

• Normal bir erkek bence 10 -17 dk arasıdır.

• On sevisme her zaman uzun tutulmali 30 dk gibi uzun on sevismeden sonra en az 30 ila 60 dk arasi

• bunun bir standartı yok ...

• ön sevişmenin süresine göre değişkenlik gösterir, makul bir ön sevişmeden sonra kadın ve erkeğin orgazma ulaşması için ortalama süre 15 dakika ile 20 dakika arasındadır. bu durum psikolojik ve çevresel durumlara bağlı olarak genelde düşer. ama bir standart getirecek olalım diyecek olursan ön sevişme dahil orgazma ulaşma süresi bana göre 40 45 dakika sürmelidir.

• 30 dakika ön olacak bir defa en az sonrası 7-15 dakika ideal. ön sevişmenin kalitesi bir sonraki evrenin kalitesini ve süresini belirler...

• 10 dk altındaysa o adamdan kaç :D yoksa ömrü billah çekersin

• ilişkiye girmeden bunu anlamamın bir yolu yok mu ?

• varsa söyle hangi erkek kendini teşhir eder :D

• gir cık boşal kısmı diyorsan 5-30 dk arası kişiye göre değişir

• İdeali 15-20 dakika arası

• bu süre iyi gibi :D

• eşim yeter artık boşal diyene kadar giderimmm

• Bazen 1dk bazen 2 saat.. O günkü halime bağlı..

• bunun tam bir karşılığı yok kişilere performanslarına bağlı bir gecede 2-3 kez bile yapan var

• 5 saat içinde 4 kere yaşandığını biliyorum :D

• haha yapma ya nasıl dayanmışlar erkek içinde kadın içinde sonuncusu zevkten çok acı vericidir heralde veya aşırı azmış ikiside :)

• 2dk'da sürenler vardır 20dk sürdürenlerde vardır ,fakat bu süreyi 20dk'dan bir saat'e kadar çıkarmak hatta 1,5 saat kadar sürdürmek'de mümkündür,süre uzatılabilir.

• 1,5 saatmi hadi canım :)

• Öncekileri Göster
    • Tipik bir reklam kendi kendini övme böbürlenme,yalanda olsa dikkat çekmek gayreti.

• :D

• benim ilk ilişkim 35 dk sürdü ilk 15 dk birbirimizi okşadık ellekdik vücutlarımızı yaladık sonrada işte oral 69 felan derken 20 dk yaptık.

• ben 30-45 dakikanın altına hiç düşmüyorum.hemde yüksek tempo.

• Kadın erkek uyumlu olur birbirlerini desteklerlerse süre giderek artar

• erkeğin tecrübesine bağlı.asıl sorun ön sevişmeden sonra eşimde hal kalmıyor onu yapacaz :)

• deişir kişiden kişiye kimi erken boşalır kimi geç booşalır ona göre deişir yani dayanıklılıkta lazım biraz 2 3 yapabilmek için

• aslında ideali karşı tarafı tatmin etme süresidir bazı kadınlar 2 dakika bazı kadınlar 30 dakikada boşalır eğitimli bir erkekde bu süreyi kullanmayı bilmeli kendini kontrol edebilmeyi öğrenmekli bunun için bazı taktikler var aslında uygulanabilir sorun yaşadığını düşünen erkekr için

• 10-15 dakika sürmeli. Ön sevişme falan toplam 1 saat idealdir yani.

• kişiye göre değişir. ama 30 dk altı pek bir işe yaramıyor

• 15 dak. ile 1 saat arası ön sevişme dahil ama bazen ikinci daha uzun sürebiliyor,bu partner ile olan ilişkiye direk bağlı...elbette uzatmanın teknikleri var...

• kiminle olduğuna bağlı, one night stand durumu soz konusu ise 10/15 dakika.beraberlık yaşadığın biri ise 30 dakkadan başlar filan.

• her iki tarafin boşalma süresi ile ilgili bence... her insanin farklidir yani...:)

• Kişiye göre değişir 5 - 15 dk arası sürer, ancak burada önemli olan çiftelerin ön sevişme ile süreyi kaliteli ve birbirlerini tatmin edecek şekilde uzatabilmeleridir. sade ilişki tek başına haz vermez...

• 10 dak üstü iyidir her zaman iki taraf içinde

• erkeğin performansına bağlı olarak değişir. ergenlik çağlarındaki bir erkek çok çabuk boşalır. hatta bazıları daha içine girmeden heyecandan boşalır. deneyimli erkekler kadınını boşaltana kadar siker sonra kendisi boşalır.

• 2 saat 40 dakika boyunca git gel yaptığımı da bilirim 10 dk da boşaldığımı da yalnız şunu farkettim ki süre uzarsa depoda ne kadar sperm varsa atılıyor dışarı ve yeniden ereksiyon olma aralığı uzuyor.

• bilimsel bir buluş yapmışsın patentini al :)

• Öncekileri Göster
    • biraz abartı var 2:40 sıkılırsın ben sıkılırım 1:30 versen hadi ok dicem ama 2:40 atma be kardeş

• Atmak için bir nedenim yok ama senin kıskanmak için nedenlerin olduğu çok açık zira sen kimliğini gizlemeden yazıyorsun bense gizleyerek @marquis bamyanı al da git hadi bakayım

• en az 1 saat

Kızlar Ne Diyor 3

• Isteyen istediği kadar yapar , sınırı yokki .

• malesef istediğin kadar yapamıyorsun bazen ;))

• bazı erkek 20 saniye bazısı 20 dakika sürdürür net bir zaman yok

• keşke bir 20 dk sürdürebilseler :)

• 1saat nasıl :D

• Öncekileri Göster
    • yukarda biri 2:40 dk vermiş sen ona yazıl :D sen 5 dk cısın anlaşılan

• yav arkadaşlar onur gurur meselesi yapmayın şu anda emin olun hemcinsleriniz dahi hadi lan oradan diyor size :) öyle uçmayın 1 saat 5 saat :) ortalama 20 dk sürdürmenin yollarını arayın .:) haksızmıyım arkadaşlar

Yükleniyor...