Orgazm olmadan ıslanmak gusül gerektirir mi?

en ufak bişey görsem sıvı geliyor orgazm değil ama orgazm olduğun andaki sıvının aynısı bu gusül gerektirirmi aranızda ıslandıktan sonra banyoya giren var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• neden gerektirsin, kadının vajinası normalde her an ıslanabilir en ufak heyacanlanmada, öyle olsa gün içinde devamlı gusül alman gerekmezmi :)

• dışarıda biryerde mesela Cafede oturuken ıslanıyormusun ?

• tamam o zaman

• ha şu "bura kastı" olayı zaten burdan rahatsız olsaydım sormazdım zaten gizliyim siz rahatsız oluyosanız sizde gizleyin profilinizi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 18

• hayır gerekmiyor

• yok yok gerektirmiyor

• Gerektirmez.

• vajinadaki normal doğal nem ve sık sık gelen fiziksel akıntılarla orgazm anında gelen aynıdır farklı sıvı değil. klojen denen bu sıvı hem vajinayı nemli tutar tahrişi önler hem içerisindeki asit ve antibiotik bileşikle vajinayı korur hem de cinsel dürtü anında çoğalarak kayganlık sağlar. orgazm anında da kanala biriken bu sıvı akar.eğer mast yapıyor zevk almaya başlıyorsan gusül gerekir. ama görsel birşeylerden ya da aklına gelen birşeylerden nemleniyorsan gerekmez.gusüldeki, amacı bilirseniz yorumlamanız daha kolay olur. orgazma yaklaşırken ve orgazm dan sonra vücutta ter yolu ile zaralı bir çok şey atılır. tekrar ciltten emilmemesi açısından yıkanmak gerek. yani sağlık açısından. bu durumda sevişmiyor ya da mast yapmıyorsan vücudun henüz terlememişse gerek yok

• İstem dışı bir şeyde olsa abdest alırsanız iyi olur. Şüphe içinde olmaktansa en doğrusu bu, içiniz rahat olur...

• hayır gerektirmiyor sadece o sıra abdestliysen tazelemen gerekir

• sıvıyı içinde hapseden kanallı orkid ultra comfort kullan <3

• islamda şüpheye yeryok eğer içiniz rahat değilse şüphe varsa abdestinizi alın bence rahat edersiniz

• geçen bir kız önümde hapşurdu boşaldım direk seninkide öyle birşey işte :D :D asfsafasfas

• ottan poktan tahriş olan kız sensin :D

• sen banyodan çıkmayacaksın oraya hapissin cezan bu:)

• link link Hadi, yürü banyoya...

• mezi gusül gerektirmez. eğer şüpheye düşüyorsan güsul al demek daha doğru yaklaşım.. yalnız şöyle bir durum da var. şüpheyi din alimleri kötü yorumlamıyor. kişinin kendini sorgulaması iyi bir durumdur. Allahın güzel karşıladığı bir şeydir. yani Allah şüpheli durumları kabul eder, mazur görebilir. "namaz kıldım, abdest aldım acaba kabul oldu mu" falan tarzındaki her şey kabul olunmuştur.

• gerektirir

• Erkeklerde gusül gerektiren durumlar arasında zevk suyu gelmesi yoktur. Bayanlarda orgazm ve ıslanmak deyimlerinin farkını bilmiyorum ancak erkeklerdeki zevk suyu ve meni arasındaki fark gibiyse ıslanmak gusül gerektirmez diye düşünüyorum

• özellikle kendini tahrik ediyosan almalısın canım

• Ergenlik çağlarında bende de olurdu bu hissiyat.Aslında bunun nedeni bunu anormal bişeymiş gibi değerlendirmekti.Biraz zaman geçince bunun ne kadar normal ve gerekli oldugunu kavradım.ondan sonra o pişmanlık hissinin yerini , mutluluk , rahatlama ve tekrar isteği aldı :)

• doğru olabilir mast dan sonraki o iğrenç suçluluk bani çok kötü hissettiriyor çok çok zorunda kalmazsam yapmamaya çalışıyorum ama öyle oluncada en ufak şeylere bile tahrik oluyorum

• çok ıslandıgını söylemişsin ama canım , dokunmadan bu olduysa , kendi tatmin etme zamanın gelmiş ayrıca söyliyim yoksa istemediğin yerlerde sıkıntı çıkarıcak :)

• Öncekileri Göster
  • meni gelmediği sürece gusül gerekmez. sendeki de buyuk ıhtımal mezi zevk suyu yani

• link bak burada sorularına cevap var istersen soradabilirsin yardımcı olmaya calısırım

• hmm bilmiyordum hem bunu hemde rüyalandıktan sonra yıkanılması gerektiğini

• rüyalanan kadının menisi geldiği zaman yıkanması gerekir." (bk. Ebu Davut,Taharet 95 ; Tirmizi Taharet 82)

• Öncekileri Göster
  • zevk suyudur o

• gerekmez eğer şüpheye düşüyosan banyo yap.

• biliyorum .. sence gerektirirmi?

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...