• Sor
  • Bence

Erkeklerde zevk suyu gelmemesi normal mi?

ya zevk suyu dedigimiz erkeklerdeki o sivi herkezde gelmiyor sanirim arkadastan duydum sevgilisinde gelmiyormus oda sasirmis nasil olur acaba zevk almiyormu diye ama normal geliyor olabilirmi böyle normal mi o cocukmu anormal ? ilk defa duydum da gelmeyen gerci sorulmazdaki :D kime sorcamda duycam baska bende sizlere soriyim dedim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Zevk suyu gelmeden olmaz fark etmiyordur arkadaşın

• ama nasil farkina varilmaz ki attimi ya da bilmiyorum cünkü kizmistim dikkat et onunla bile hamile olma ihtimali kücük olsada var diye oda onda gelmiyor dedi :) atmis demekki

• Öncekileri Göster
    • Salak denmeyecek kadar zeki olduğun belli, merak etme öyle dememişlerdir

• tesekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Görüntüyü değiştirmiş bir kız olmasın o.

• doğrusu ben bu yaşıma kadar kendimde böyle birşey görmedim. zevk suyu nasıldır daha bilmiyorum.

• gelmemesi imkansız. gelmiş damlamış senin arkadaşın farketmemiş bu kadar basit cevap :D

• boşalmasından çok kısa süre önce gelir bunun farkına varmaz. z

• benim erkek arkadasimda öpüsürken bile geliyo ondan o yok demesine sasirdim ama dedigin gibide var demekki bosalmadan cok kisa süre önce geliyosa dedigin gibi fark etmemistir

• bu sigaraylada alakalı olabilir tam emin değilim ama.

• hmm olabilir

• Erkek arkadaşı boşalıyorsa sorun yok. Öyle törenle spermden ayrı gelen bişey değil. Hem nasıl anlayabilir ki, ilişki sırasında vajina da ıslak, ayırt edilemez. Korunmadan ilişkiye giriyorsa risk her zaman vardır. prezervatifsiz giriyorsa kız arkadaşın hiçbir şeyin farkında değildir. Yakında teyze olursun :)

• bende kiziyorum dedigin gibi beni teyze edince anlicak sanirim oyuncak degilki bu isler...
      ama görmemeside kör kör mü sey ediyo bilmiyom :) tuhafima gitti

• Seks sırasında nasıl görecek ki? Kendi suyuyla karıştırır görse de. Ben kendiminkini bile anlayamam. Erkeğin kontrol ettiği bişey de değil. Bence o kafasında başka bir şey kurmuş, o gelecek diye bekliyor. Kuru kuru sperm de gelmez. Bir an önce korunmaya başlamalı. Zevk suyu geldi mi gelmedi mi derken çocuk gelecek :) bu zevk suyu da efsane oldu valla :)

• Eğer o vatandaşın prostat ile ilgili sağlık sorunları yoksa zevk suyu geliyordur. Normal şartlarda penisin sertleşmesi durumunda dahi olsa bu sıvı gelir, yani zevk almak ya da almamakla alakalı değil bu. Zevk alamayan birinin penisi kalkmaz zaten.

• zevk suyu herkeste gelir kadın erkek fark etmez

• zaten spermle nereyse aynı renktir(beyaz)sperm daha kıvamlı olduğu için çökmüş vaziyettedir, zevk suyu ise, salçanın üzerini kaplayan zeytin yağı gibi üsttedir dolayısıyla önce o gelir ve sperm renginde olsada su gibidir, spermle karıştırılabilir..yoksa spermin rahat akabilmesi için zevk suyunun gelmesi şarttır, yani farketmemişsinizdir.

• geliyordur anlayamamıştır

• zevk suyu kesinlikle geliodurda öyle kızlardaki sırılsıklam olmuo şeyimiz. azcık gelio yani :)

• :D

• Arkadaşınla oturup onun erkek arkadaşının aleti hakkında mı konuşuyorsunuz?

• :D biliyordum bu soru gelecegini acaba nasil kivirsam diye düsündüm amannn dedim evet aynen öyle yapiliyo :D

• Öncekileri Göster
    • güzel soru:)

• teşekkür ederim yerdelen.bu arada isminde çok tehlikeli.

• zevk suyu öyle çok göze belirgin şekilde gelmezki belki farkına varmamıştır

• yani benim bildigim gayet belirgin görülmicek sekilde degil bilmiyorum ama belki atmistir ya da farkina varmamistir bilmiyorum

• Öncekileri Göster
    • yani bilmiyorum aynen bende dedigin sekilde biliyordum varmi öyle diye merak ettim tskler yorumun icin

• önemli değil

• Fizyolojik olarak mümkün değil, kesin geliyordur. Gereksiz şeylere takılmayın...

• takilmadim dedigin gibi gereksiz önemsiz sadece merakti öylede oluyormu diye tskler yorumun icin

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...