• Sor
  • Bence

Kadınlar orgazmi nasıl yaşarlar?

arkadaşlar bu sorum tamamen merakımdan skadınlar nasıl orgazm olur ve üstüste kaç kere olur?

En İyi Görüş

• ben geçenlerde 4 saat seviştim ve 9 kere orgazm oldum. hiç çıkarmadan 3 kere orgazm oldum 2 kez. ama orgazm müthiş birşey gelmeye başladıgını hissettiğin an zaten kasılıyorsun bi tuhaf oluyorsun o zevk artıyor artıyor artıyor... ve en sonunda orgazm oluyorsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• böyle önce beyninde bir titreşim olur sonra karnında bir kasılma başlar ve ardından tüm vücuduna yayılır yaklaşık 10 kere kadar kasılırsın ve sonrasında mutlu son

• birlikte olduğun kişiye bağlı

• midende kelebekler uçar karnın kasılır sonra tüm vücudun titrer falan

• 2 ters, 1 duz arada ilmik atmak sart.

• orgazm muhteşem birşey o an hiçbirşeyin farkında olmazsın gözün hiçbirşey görmez ama kısa sürer.kaçkere olunur dersen kişiden kişiye değişebilir ama ben en fazla 2 kez olabiliyorym.

• ne kadar sürede?

• Öncekileri Göster
    • vadaaaa:DDD

• :D

• Kadında bu evrede kalp atışları hızlanır ve solunum sayısı artar, kan basıncı yükselir. Vücuttaki kas grupları kasılmaya başlar. Memeler ve meme uçları da büyüyerek daha belirgin hale gelir. Bazı kadınlarda yüzde, boyunda ve göğüste kızarmalar meydana gelir.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben üst üste uçabilene denk gelmedim...bir defa sonrasında erkekde kadında bir süre ara vermeli..

• erkeğe bağlı. hiç olmayabileceği gibi 2-3 kere de olabilir. hatta normaldışı kişilerde 4-5'e kadar varabiliyor sayı.

• sahte orgazmın nasıl anlaşılacağı konusunda bişey okurken sunla karsılastım.kadınlar orgazm olurken ayak parmaklarını kasarlarmış.bütün kadınlarda böyle oluyor mu ve orgazm anında bacakların nasıl hareketlerde bulunuyo istemsiz olarak

Yükleniyor...