Partnerler orda seks yaparken kameraman nasıl oluyor da dayanıyorlar?

Şu sex,p*rno sitelerindeki videoları falan çeken bir kameraman vardır illaki. Partnerler orda sex yaparken kameraman nasıl oluyor da dayanıyorlar?ya da dayanabiliyorlar mı:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadar zor bir şey olmasa gerek dayanmak?

• Sen dayanabilirmiydin öyle bir durumda. Sadece seyredeceksin :D

• onların gözü doymuştur heralde erkek jinekologlar gibi :D

• o da bir muamma, gerçekten gözü doymuşmu jinekologların. Eminim genç ve güzel bir kadın vajinası gördüklerinde onlarda etkileniyorlardır. Sonuçta normal bir erkekse etkilenmemek elde değil.

• dayanıyorlardır heralde

• çekim boyunca penisi hep kalkık belkide, eve gidince yapıyodur bir kızı

• Kalktımı kameramanı da alıyorlardır çekime :D

Erkekler Ne Diyor 15

• sıradan bir durum olsa gerek...

• oyuncuların dışında nereden baksan 10 kişi vardır. kamera tek değil. değişik açılardan öekim yapılıyor. bunun ışıkçısı yönetmeni... bir sürü ekip. ayrıca her zaman aynı ortam adamlar alışmış. 20 dk lık video saatlerce sürüyor çekimi. olaya iş gözü ile bakılıyor.

• Onca saat kalkık gezemeyecegine göre bur sure sonra iner. .. zaten bu bir iş yani artık ksniksiyorlardir

• o videolardaki sevişen adamlar bence kameraman :) arada yorulan kamerayı alıp cekime gecio...

• bir kaç çekimden sonra dayanırlar ne olacakki.Gün boyu karşısında vuruşan terli pis dişilerden tiksinmesi bile olası

• Elbet o kameramanlar da çekim bittikten sonra kadınla bir kaç posta atıyolar, göz hakkı denen bişi var kardeş :) :)

• film bittimi 1 postada o atar... belki:D

• kokytos a sorun..bu konularda uzmandır...iş olarak bakıyoruz olaya..yanlış anlamayın hemen.kaşar

• buyrun bizim ekipte herkese 2 kutu şap dağıtıyorlar :D

• Ben mastürbasyon yapıyorlar diye biliyorum çekerken araara

• biçoğu da bayan zaten kamerawoman :D

• tut şu kamerayı bir kaç posta da ben atayım der sanırım

• ya bir nevi plajdaymış gibi düşün kendini her gördüğün kıza kaldırıyormusun oyuncağı ? normal bir durum onlar içinde alışkanlık

• Yav arkadaslar abazalıktan gebereceksiniz mk. Sorulan sorulara bakıyorum ''yok nasıl dayanıyorlar, yok dayanabiliyorlar mı'' Kızlar etek giyiyor dayanamıyoruz, erkek kameramanlar nasıl dayanıyor.Yeter la yeter osbir çekin de gelin

• ölsene sen

• Öncekileri Göster
    • Sen soruyu niye gizli sordun dangalak ?

• millete atıp tutmuyorum.

• onlar olaya sanat gözüyle bakıyorlar,yani anlayacağın açı, yakınlık, uzaklık..bizim gibi saldırgan hayvanlar gibi izlemiyorlar :) ayrıca onlarda hiç bir istek uyandırmıyordur bence, gözleri doymuştur,belkide çekimden önce onlarda istekli olmasınlar sdece çekim ile ilgilensinler diye birileriyle birleşme yaşayıp öyle geliyorlardır çekime

Yükleniyor...