Genelde mast yaparken en çok hayalini kurduğunuz an ya da pozisyon ya da fantezi nedir?

Gizli Üye
Genelde mast yaparken en çok hayalini kurduğunuz an ya da pozisyon ya da fantezi nedir?
Ruh hali...
Birçok insan için mastürbasyon, stres atmak ve azgınlıklarını yatıştırmak için kullandıkları bir yöntem olabilir. Peki neden sadece bu kadarı ile yetiniliyor? Mastürbasyon, vücudunuzdaki ağrıları uyuşturmanızdan, kötü geçen bir günü unutmanıza kadar pek çok sorununuza çare oluyor.

Konum...
"Hiç olur mu?” dediğiniz yerlerde mastürbasyon yapmaya ne dersiniz? Mastürbasyon, işin içinde heyecan ve korku olduğu zaman daha zevkli bir hal alabilir.

Zaman...
Seks ve cinsellik genellikle, gece yapılır gibi bir klişe ile örtüşüyor. Neden işe gitmeden önce mastürbasyon yapmayı denemiyorsunuz? Bu güne mutlu başlamanızı ve gün içerisinde gergin olmamanızı sağlayabilir.

Dürtüler...
Bu işe katkı sağlayan ve sizi moda sokan farklı etmenlerin farkında mısınız? Mastürbasyonu en doruklarında yaşamak için sizin içinizi kıpırdatan şarkılardan birini açmaya ne dersiniz?

Fantaziler...
Herkesin hayal ettiği veya hoşuna giden biri vardır. Onu sevmenin ötesinde onunla birlikte olmayı bile hayal ediyor olabilirsiniz. Mastürbasyon sırasında ister kadın olun, ister erkek, sizin hayal gücünüzü güçlendiren bu insanı düşlemeye ne dersiniz?

Tahrik edin...
Kendinizi tatmin ettiğiniz bu esnada, kendinizi tahrik etmeniz sizi unutulmayacak bir mastürbasyonun doruk noktasına ulaşmanızı sağlayacaktır.

Genelde mast yaparken en çok hayalini kurduğunuz an ya da pozisyon ya da fantezi nedir?