Anal yapıp yapıp evlenirken ben bakireyim diyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Erkekler seref yoksunu kızlar tarafından çok kandırılmıyormu? 😁 Gercekten eslerini kandirsalarda kendilerini nasil namusluyum diye kandiriyorlar cidden bazi hemcinslerimden Utanıyorum namussuz o kadar çok kız varki adam gibi eş bulmanız zor beyler... kolay gelsin...
Anal yapıp yapıp evlenirken ben bakireyim diyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?